Problem z wirusem wysyłającym samodzielnie link ze zdj

Od pewnego czasu kiedy bezmyslnie wszedlem na link o tresci “Hej to twoj nowy obrazek / Hej czy to Ty jestes na tym zdjeciu” itp. na skype same automatycznie zaczaly wysylac tego typu linki , zaczely tworzyc mi sie rozne aplikacje w “%appdata%” typu ; A5.exe , hjfISnoan.exe. Identyczne nazwy zaczely sie takze otwierac w procesach i popierac strasznie duzo procesora. Wirus takze podczas uzywania skype ‘zadaje mi pytanie’ czy prace danej aplikacji chce odmowic czy udostepnic. Wspomagalem sie roznymi poradnikami , usuwalem skype i cala reszte , lecz to nic nie dalo … wrecz przeciwnie wirus zablokowal mi mozliwosc uzywania strony google.pl oraz stron zawierajacych instalacje do antyvirusow i tego typu programow. Nie wiem co juz moge zrobic zeby sie tego pozbyc , prosze o pomoc !

Spróbuj przez awaryjny z obsługą sieci i jeżeli strony nie będą działać, sprawdź, czy nie są zablokowane w pliku hosts system32\drivers\etc. Plik nie ma przydzielonego programu, więc musisz dać otwórz za pomocą i wybrać notatanik. Jeżeli będą tam jakieś wpisy poza 127.0.0.1 localhost, to wykasuj je, zapisz zmiany i już strony powinne działać, ale tylko w aeyjnym z siecią, ponieważ w normalnym z powrotem mogą zostać zablokowane. Ewnrualnie możesz zrobić tak, ze dogadać się z kolegą, że przyjdziesz do niego nagrać sobie płytę i wtedy pobrać i wypalić na płytkę antywirusa live cd, zabootować i przeskanować system za pośrednictwem owego antywirusa spoza Windowsa.

encodents , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038