Problem z Wirusem

Witam mam duzy problem z wirusem i nie moge sobie z nim poradzic. Zawsze gdy mialem problem z wirusami wystarczyl mi ComboFix a teraz w momencie wlaczania wyskakuje kominikat:

!!

Jeśli to naprawdę Virut najlepszym sposobem pozbycia się jest format.

Mógłbyś podać lokalizację wirusa?

Jak skanuje drugi raz Dr. Webem to nie wykrywa mi już wirusów ale, wiem że jest on nadal bo combofix nie dziala i dlatego nie znam loklalizacji wirusa. Jest jakis inny sposob zeby sie dowiedziec??

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2917&Malwarebytes+AntiMalware+1.36/ Przeskanuj tym programem pełny skan i usuń co znajdzie.

Pobierz DDS - uruchom i daj logi.

Skanuje teraz komputer tym programem malwarebytes… i avast co chwile wynajduje wirusy ktore usowam i ciagle jest ten sam wirus ale na roznych plikach: Win32:JunkPoly [Cryp] zobaczymy co bedzie jak juz skonczy sie skanowanie.

Dodane 23.05.2009 (So) 21:57

Po skanowaniu tym malwarebytes … pokazlam mi sie taki log:

Malwarebytes’ Anti-Malware 1.36

Wersja bazy definicji: 1945

Windows 5.1.2600 Dodatek Service Pack 3

2009-05-23 21:46:51

mbam-log-2009-05-23 (21-46-51).txt

Typ skanowania: Pełne skanowanie (C:|)

Przeskanowane obiekty: 100521

Upłynęło: 32 minute(s), 26 second(s)

Zainfekowane procesy w pamięci: 1

Zainfekowane moduły pamięci: 0

Zainfekowane klucze rejestru: 3

Zainfekowane wartości rejestru: 0

Zainfekowane pliki rejestru: 0

Zainfekowane foldery: 0

Zainfekowane pliki: 4

Zainfekowane procesy w pamięci:

C:\WINDOWS\system32\sopidkc.exe (Backdoor.Bot) -> Unloaded process successfully.

Zainfekowane moduły pamięci:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane klucze rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sopidkc (Backdoor.Bot) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\sopidkc (Backdoor.Bot) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet003\Services\sopidkc (Backdoor.Bot) -> Quarantined and deleted successfully.

Zainfekowane wartości rejestru:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane pliki rejestru:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane foldery:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane pliki:

C:\WINDOWS\system32\comsa32.sys (Trojan.Agent) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\WINDOWS\system32\FInstall.sys (Backdoor.Bot) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\WINDOWS\system32\sopidkc.exe (Backdoor.Bot) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\WINDOWS\system32\dpcxool64.sys (Spyware.OnlineGames) -> Quarantined and deleted successfully.

Wydaje mi sie ze po tym logu nie mozna zabardzo nic stwierdzic:/ musze zrobic jeszcze jeden log przez jakis inny program?? aha i jak wlaczam komputer to wyskakuje mi pare bledow ktore zamykam a potem mam wszystko normalnie jednak dalej nie mam pewnosci czy wirus zniknal

Dodane 23.05.2009 (So) 22:04

sprawdzilem teraz czy moge sie polaczyc z internetm i jest polaczenie jednak wlaczaja mi sie jakas stronka z oferta viagry :smiley: i jakis nowy trojan… wiec odrazu odlaczylem inernet…