Problem z wirusem

Gdy skanuje komputer mam komunikat o wirusie:

Zbiór C:\System Volume Information\_restore{680233AB-39D2-4ECF-8080-4DE2BB34B80B}\RP58\A0014313.exe jest zainfekowany - Program Win32/OpenCandy

Zbiór F:\System Volume Information\_restore{680233AB-39D2-4ECF-8080-4DE2BB34B80B}\RP58\A0014329.exe jest zainfekowany - Program Win32/OpenCandy.

Zbiór F:\System Volume Information\_restore{680233AB-39D2-4ECF-8080-4DE2BB34B80B}\RP58\A0014330.exe jest zainfekowany - Program Win32/OpenCandy.

Aktualnie używam Noda.

Gdzieś na forum widziałem podobne pytanie co z tym zrobić i ktoś pisał o włączeniu i wyłączeniu punktu przywracania systemu, niestety nie pomogło to;/ Ma ktoś jakieś inne rady jak się tego pozbyć?

Atego Noda to masz taką kupioną wersję czy ‘domowy sposób z netu’ ?

Jak domowy sposób z netu to ci proponuję go odinstalować i zainstalować jakiś nie modyfikowany antywirus (może być wersja testowa np. Kasperskiego lub Norton lub BitDefender lubF-Secure czy coś innego). Ciekawym rozwiązaniem jest program Security internet Comodo (instaluj bez piaskownicy (sandbox).

Lub spróbuj jakiś skaner on-line np. F-Secure. Możliwości trochę jest - próbuj coś w końcu powinno pomóc.

Więc tak najpierw odinstaluj to co masz - Nod i tak dużo przepuszcza. A następnie spróbuj skaner on-line polecam F-secure, ale jak użyjesz innego to też możesz spróbować.

Dopiero na końcu próbuj instalować inny program antywirusowy.

pozdrawiam

@Newer

Ten syf znajduje nod w plikach przywracania systemu . Wyłącz i włącz przywracanie systemu i wtedy jeszcze raz przeskanuj nodem.

ps.sorry teraz dopiero zauważyłem ze już wyłączałeś przywracanie systemu .