Problem z wjesciem do biosu z klawiaturą usb

witam posiadam płyte głowną msi MS-7817 i mam problem z wejsciem do biosu przy użyciu klawiatury usb (dodam ze z klawiaturą która ma wtyczke ps/2 normalnie wchodzi{klawiatura pożyczona od kumpla} )
a szwagier posiadający tą samą płyte głowną może wejsc normalnie do biosa przy użyciu klawiatury usb ( wszystko mam identycznie ustawione jak on)

Sprawdź w BIOSie czy masz włączone wsparcie dla klawiatury USB - na 100% o to chodzi.

Poszukaj w BIOSie ustawień USB KEYBOARD i USB MOUSE i ustaw obydwie opcje na ENABLE.

Albo Legacy USB Support lub podobnie ma być na enabled i zapisz na końcu bios Save.

nadal nie moge wejsc do biosa przez klawiature usb (klawiatura usb zachowuje sie jakby była wyłaczona w tym oknie co sie wchodzi do biosa lub do bot menadżera ) (w biosie klawiatura i myszka usb mi normalnie chodzi juz )

Mam to samo w MSI, chyba jedyne wyjście to: http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-usb-ps-2-ps2-mysz-klawiatura-i6108290539.html?reco_id=9c52ba2c-372e-11e7-9fd9-02e447e8c126

Kolego musisz pożyczyć klawiaturę z wejściem ps/2 masz ekran startowy wciskasz delete musi ci wejsc do menu biosa (jak będzie sie wczytywał system to ctrl+alt+delete i robisz to samo) W menu biosa masz zakładkę integrated peripherals wchodzisz i na dole masz USB keyboard/mouse support wszystko na enabled i save and exit. Powinno zadziałać.