Problem z włączaniem komputera

Od jakiegoś czasu miałem nieciekawąsytułacje z kompem dokładnie z jego włączaniem

Gdy właczałem kompa to po slocie windowsa komputer sie saam restartował i sie uruchamiał ponownie i sie uiruchamił

Postanowiłem zrobic formata i po formacie jest jszce gorzej

Mineły dwa dni od formata a komp gdy dochodzi do slotu windowsa samoistnie w kołko sie restartuje i nie uruchamia

Co mam zrobic w tej sytułacjii??? jestem na trybie awaryjnym

Może coś Ci się przegrzewa, albo zasilacz nie wyrabia? Kiedy ostatnio czyściłeś wiatraki z kurzu(grafika, procesor…)?

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Podaj odczyt napięć z Biosu.

Do Biosu wchodzisz wciskając klawisz DEL przy starcie komputera. Na pierwszym ekranie po starcie będzie napis Press DEL to Enter Setup, wciskasz i wchodzisz. Wybierz PC Health Status (czasami jest Hardware Monitor), wejdź i spisz napięcia +3.3V, +5V oraz +12V. Z Biosu wychodzisz klawiszem ESC.

wszytko czysciłem jakies dwa tygodnie temu przed formatem gdy mi sie restartował i uruchamiał

i nic to nie zmieniło

Dodane 13.01.2009 (Wt) 19:48

wyskakuje Aplet Sytsem w panelu sterowania

System windows nie moze ogłaszać alertów administracyjnych jezeli usługa ogłaszania alertów jest wyłączona

pozniej jest opsiane jak sie włacza to ogłaszabue alertów

Dodane 13.01.2009 (Wt) 19:59

co do odczytania tych plików DMP

to jak chce zaintalować ten program to wyskakuje mik ze nie jest to mozliwe w trybie awaryjnym:((

Wrzuć pliki DMP na jakiś serwer, odczytam je za Ciebie.

Mam podobny problem tyle że w Pavilionie 9000. System próbuje sie podnieść, nic nie widać i restart…i tak w kółko. System - Vista. Zaczeło się od zainstalowania nowego antyvira i wycięciu starego, po wyłączeniu i ponownym włączeniu już lap się nie wzbudził. Co gorsza nie mam jak dostać się do Biosu, bez płyty której nie mam a którą HP wgrywa na partycję dysku. Jak podłączyć dyski z laptopa do Peceta żeby dostać się do danych na nich? Serwis umywa ręce, oprogramowanie nie jest dostępne na stronie HP, rozpuściłam wici po forach ale żadna dobra dusza (posiadacz płyty) się nie zgłosiła.

,-że się przegrzewa -możliwe

,-że zasilacz nie wyrabia -też

a skad wziać ten pilik DMP

O ile są, to w folderze C:\windows\Minidump