Problem z włączaniem komputera

Witajcie, mam problem z włączeniem kompa. Gdy próbuję włączyć ładuje się długo tak jakby się coś naprawiało. Jak się już załaduje to przechodzi jakby w stan uśpienia i gdy ruszę myszką to się budzi, ale w ogóle się nie pojawia ekran, po prostu cały czas jest czarny. Proszę o pomoc. :frowning:

 

Uruchom-http://www.dobreprog…dows,27691.html - wersje portable , zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) pokaż  okno z programu wszystkie parametry.

Sprawdz za pomocą menedżera urządzeń , jakie urządzenia są zainstalowane w komputerze i czy sprzęt działa prawidłowo.Jeśli obok nazwy urządzenia jest widoczna żółta ikona ostrzegawcza Żółta ikona ostrzeżenia informuje, że może występować problem z urządzeniem

Ale jak mam to zrobić jak komputer nawet się nie uruchamia? 

Napisz jaki system,czy to laptop

Czy ekran jest cały czarny, czy widać np. kursor myszy lub migający znak zachęty “|”? Czy matryca jest podświetlona czy nie ? Jeżeli to laptop, to czy masz możliwość wpięcia do niego zewnętrznego monitora?

Pozdrawiam,

Marcin

Windows 8.1, PC

Uruchom system w trybie awaryjnym-tryb awaryjny -W Tym artykule opisano, jak uruchomić Kontroler plików systemowych do naprawy brakujących lub uszkodzonych plików systemowych

No proszę… jak mam to zrobić jak komputer nawet się nie włączy? :frowning:

Takie rady jak pisze IPSEN są faktycznie do… niczego w tym przypadku.

Po pierwsze - czy przy włączaniu PC pojawia się zgłoszenie BIOS-u i dopiero po załadowaniu systemu ekran jest czarny, czy nie.