Problem z włączaniem się gier

Witam.
Mam mały problem ostatnio momentalnie kilka z gier przestało mi chodzić jest w nich miedzy innymi CS GO, South Park The Fractured But Whole i jeszcze kilka.
W/w Cs Go odpala się lecz jest tylko w procesie,inne zaś włączają się i momentalnie wyłączają
Posiadam Laptopa : DELL Inspirion 3542
Procesor: Intel Core i7-4510U 2Ghz (4CPUs) ~2.0Ghz
Karta Graficzna dedykowana : Nvidia GeForce 840M
Wstawię też screena z użycia komendy dxdiag o tu : https://imageshack.us/i/pofJ7kCwp

Grzebałem przy Directx ponieważ próbowałem zmienić jego wersję z 10 na 11 i udało się ale mojej grafiki o ile wiadomo nie obsługuje 11 :confused:
Proszę o wyrażenie opinii oraz w razie czego w miare szybko doślę inne screeny dotyczące mojego sprzętu

Skorzystaj z przywracania systemu do momentu kiedy nagrzebałeś w DX, jeżeli nie - przeinstaluj DX na wersję 10 tak jak być powinna i po tym przeinstaluj sterowniki od karty graficznej, jeżeli to wszystko nie pomoże to polecam format bo na moje niewprawne oko po prostu tak nagrzebałeś że wiele z tego nie będzie. Jak karta nie obsługuje DX11 to nie obsługuje - to że zainstalujesz to nie znaczy że będzie działać, a namacalne tego dowody widzisz włączając teraz gry.

Okej okej dziękuję za podpowiedź :wink: Postaram się jakoś to naprawić :wink: