Problem z włączaniem sie kompa

Mam taki problem, z włączaniem sie kompa: gdy system powinien zacząć sie botowac to sie restartuje i dopiero po restracie mozna go uruchomić: w trybie awaryjnym, i jeszcze tam różne pierdoły ja wybiem “uruchom system Windows normalnie”, w czym tkwi problem?? Moja konfiguracja kompa to Athlon XP 1700+, 512 DDR, Radeon 9550 256 DDR, 80GB, plyta głowna K7S5A

Post kosz.

Zapewne zasilacz nie wyrabia.

a nie wina biosu?? kumpel kiedys mówił że to wina systemu ale po przeinstalowaniu i tak to nic niedało.

Może być i bios, chć nie sądzę. Zresetuj go zmieniając zworkę.

A czy wiatraki przy starcie nie zwalniaja???

Podaj konfiguracjie i moc zasilacza

  1. co to jest zworka? :lol:

2.z wiatrakami jest wszystko ok

  1. moc zasiacza to 230 V i konfiguracja zasilacza to zabardzo niewiem o co w tym chodźi :cry:

Resetuje ustawienia biosu na default - lokalizacja z reguły koło baterii,pomoc książka do płyty głównej.

Moc zasilacza w W (watach) - pisze na zasilaczu.

Konfiguracja kompa.

Ale mnie też to wygląda na zasilacz - podłącz sprawny i mocniejszy i sprawdź.

Zrób jeszcze konserwację kompa.

Mogą to być również uszkodzone kondensatory elektrolityczne na płycie głównej.

konfiguracja kompa jest w moim 1 poście

Złączono Posta : 02.05.2006 (Wto) 21:02

a jak zresetowac na default :oops:

Przestawić zworkę lub wyjąć baterię na ok 10 minut.

Moim skromnym zdaniem jest to wina za słabego zasilacza,ja mam 230,ale w o wiele słabszym kompie ;] (no nie ma się czym chwalić po prostu,ale trzymajmy sie tematu ;])

No dobra zrobiłem tak jak napisałeś, czyli zrestartowałem na default no i zobaczymy co z tego wyjdźie, jak będźie się dalej coś działo to dam znać i wymienie ten zasialacz.

Wykasowano - niezgodne z Regulaminem.Popraw błędy.

JNJN

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 18:27

no i wszystko jest w porządku dźięki, tylko zastanawiam się czemu skasowaliscie strone allegro :cry: