Problem z wlaczaniem

Kolega ma maly problem. Problem tkwi w tym ze moze tylko wlaczyc winampa,gg,mozille,torrenta i nic wiecej. Zaden program nie da sie odpalic, urochomic, nie mozna nawet menadzer zadan wlaczyc.

Klikajac na dana ikonke komputer chwile laduje sie po czym nic sie nie dzieje. Probowalismy sprawdzic kompa anty wirusem ale po zainstalowaniu go dzieje sie to samo co z innymi rzeczami.

Jedynie w/w programy mozna wlaczyc.

A w trybie awaryjnym próbowaliście kombinować z AV?

to nie AV

AV - Anty wirus ;p Nie wiem co wy tam instalowaliście. Mimo wszystko probowaliście odpalać coś pod trybem awaryjnym?

jest taki sam efekt jak w normalnym

To chyba infekcja zakładająca debugger na programy.

Wykonaj pełny skan Malwarebytes’ Anti-Malware - znalezione obiekty usuń.

Gdy będą wirusy pokaż raport.

Jak nie pójdzie - zmień nazwę pliku skanera na losową.

zaden program sie nie uruchamia po za gg/mozilla/winamp/torrent i nic wiecej nie wlaczysz

Nunino ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Siemka! mam pomysł, może zadziała:

  1. uruchom tryb awaryjny (no wiesz, F8 podczas startu)

  2. wejdź w start (no chyba ci wejdzie xD) --> Uruchom

  3. Wpisz msconfig i naciśnij OK

  4. Zaznacz drugą opcję czyli start diagnostyczny (coś podobnego, bo ja w angielskiej mam “Diagnostic Startup”)

  5. Naciśnij OK i uruchom ponownie kompa (ale już normalnie)

  6. Jak wszystko będzie działać to powtórz kroki 2-3

  7. wejdź w zakładkę autostart, uruchamianie czy jakoś tak (po angielsku “Startup”)

  8. zaznacz tylko te programy które chcesz żeby się uruchamiały

  9. jeżeli po ponownym uruchomieniu kompa znowu nie będzie działać to jeden z programów które zaznaczyłeś sprawia problem, pokombinuj :slight_smile: