Problem z włączeniem bearshare'a

Witam serdecznie.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu:

Odkąd zainstalowałam pandę, bearshare przestał działać normalnie (co chwila się wyłączał)

W tej chwili już się nie włącza w ogóle.

Poradzono mi wyłączenie firewalla. Niestety nie mam pojęcia czy w Pandzie w ogóle można to zrobić, ponieważ nie mogę odszukać takiej opcji.

W związku z tym proszę o poradę:

Czy to napewno firewall blokuje? I czy jest jeszcze jakieś inne możliwe rozwiązanie? Jak mam zlikwidować ten problem?

Pozdrawiam bardzo serdecznie i z góry dziękuję moderatorom za nieusuwanie mojego postu.

Oczywiscie ze nie blokuje bo nie ma co ! Jezeli nie moglbys sie podlaczyc do serwera to mozna to wziac pod uwage ale jezeli nie mozesz uruchomic samego bearshare’a to firewall nie ma nic do tego.

Mialem ten sam problem. Bearshare spi i nie da rady nic zrobic. Stalo mi sie tak po czestych czyszczeniu rejestru.

Mi niestety pomoglo tylko przeinstalowanie go.

Jak przeinstalować bearshare’a, żeby nie stracić tego co jest w trakcie ściągania? da się to jakoś zrobić?

Wydaje mnie się że się da,ale nie jestem pewny.Wytnij i wklej np.na Pulpit z katalogu BearShare folder Temp.Jak załadujesz od nowa Bear’a to wytnij Temp i wklej do tego nowego misia.

Odinastalowałam, zainstalowałam jeszcze raz i dalej nic się nie włącza…;/

sprobuj przeczyscic rejestr programem ktory ja uzywam: Registry Mechanic, lub bezplatnym jv16 Power Tools. Dopiero wtedy zainstaluj bearshare’a.

Może byś spróbowała wyłączyć Pande?Jeśli się Bear włączy,to znak,że ten antywirus winien.