Problem z włączeniem call of duty 2

Witam

mam latopa i na nim nie mogę właczyć call of duty2 dlatego że wyskakuje mi jakiś błąd jak to naprwić

schowek01jy7.th.jpg

Widać masz za słabą kartę graficzną, jeżeli jednak chcesz uruchomić tą gre skorzystaj z jakiegoś emulatora np z 3DAnalyze

http://www.tommti-systems.de/go.html?http://www.tommti-systems.de/main-Dateien/files.html

Też to miałem :roll: I jak klikniesz “OK” to pojawia Ci sie stronka po angielsku ktora pokazuje co masz zrobić :slight_smile: Ale napisze Ci to po polsku :slight_smile:

  1. sposób tak najpierw sprawdź PPM właściwości > ustawienia zaawansowane ->rozwiązywanie problemów i powinno być przyspieszenie sprzętowe na max

2.sposób start uruchom> dxdiag. później w zakładkę “ekran” sprawdź czy wszystkie przyspieszenia są włączone (i na wszelki przypadek przetestuj)

P.S Przeinstaluj Directa :slight_smile: I najnowsze sterowniki zainstaluj :smiley:

?? GF 8600 GT ? I zasłaba na tą grę ? :o

Jeśli dobrze widzę, używasz laptopa. Może to jest problem.

u mnie chodzi na max detalach tylko chciałem to na laptopie u siory włączyć tą gierke, wiem że ma słabą grafikę bo to jest graphics media accelerator 950 ale według mnie powinno ruszyć, ma ktoś może jeszcze jakieś sposoby na uruchomienie tej gierki, sposoby Dzidzi nie udały się Czy może ktoś pomóc mi w tym?

Prawdopodobnie to wina karty graficznej! !!

zainstaluj Directa 9c i po sprawie

zainstalowałem nowe stery a direct już był ale poprawy nadal nie ma czy jest jakiś sposób na uruchomienie tej gierki na tej grafie?