Problem z włączeniem ekranu po wyłączeniu wygaszacza ekranu

Witam! Mam taki problem w swoim notebooku jest to Samsung nc110 z systemem operacyjnym windows 7, mam problem z wyświetlaczem, gdy zostawię notebooka na dłuższy czas włączonego to gaśnie wyświetlacz (wygaszacz ekranu) lecz po dłuższym czasie gdy chce go włączyć, już nie mogę włączyć, dopiero jak zamknę notebook i jeszcze raz go włączę to ekran windowsa odpala bez problemu obawiam się że to może być coś w systemie (informatykiem nie jestem) dlatego proszę was o pomoc, dodam jeszcze że notebook ma włączony tryb oszczędzania energii, sam się automatycznie wyłącza, lecz problem w nim jest taki że jest włączony pali się lampka notebooka (włączony), włączony jest wygaszacz ekranu, lecz po włączeniu ekranu pojawia się ciemny obraz na którym nic nie widać. Proszę o pomoc.

MauriMadej

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.