Problem z włączeniem forzy horizon


Witam od kilkunastu dni mam problem z włączeniem gry Forza Horizon 4.
Prz włączaniu się gry następuję jej wyłączenie. Z ciekawości ostatnio włączyłem menadżera zadań i pojawiło się coś takiego jak widać w załączonym screenie. Gre kupiłem na allegro dokładnie konto do zainstalowania gry, kolega też kupił i mu wszystko działa mi podziałała z 3h. Ma ktoś może spośob jak wyłączyc ten listek czy co to jest, jeśli to jest problem przy włączaniu.

Laptop?
Podaj parametry komputera.

nie, mam komputer

Coś jeszcze wysłać?

ludzie wolą kupować lewe konta i dawać zarabiać złodziejom i potem się dziwią że mają problemy zamiast kupić xbox game pass za kilka złotych, chore.

ale wszystko działa tylko ja mam jakis błąd mój kolega normalnie może grać z resztą ja też mogłem ale po czasie wystąpił bląd

Wpisz w Google:

[PORADNIK] Forza Horizon 3 i 4 na crashe i problemy z grą

Powodów takie stanu rzeczy może być kilka.

Program ForzaHorizon4.exe w wersji 0.0.0.0 przestał współpracować z systemem Windows i został zamknięty. Aby zobaczyć, czy jest dostępnych więcej informacji dotyczących tego problemu, sprawdź historię problemów w oknie Zabezpieczenia i konserwacja w Panelu sterowania.
Identyfikator procesu: 2d84
Godzina rozpoczęcia: 01d652fc8277f229
Godzina zakończenia: 4294967295
Ścieżka aplikacji: D:\WindowsApps\Microsoft.SunriseBaseGame_1.424.99.2_x64__8wekyb3d8bbwe\ForzaHorizon4.exe
Identyfikator raportu: 4747d2c9-6d02-4e08-b353-198668c1b3e2
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: Microsoft.SunriseBaseGame_1.424.99.2_x64__8wekyb3d8bbwe
Identyfikator aplikacji powiązanej z pakietem powodującym błąd: SunriseReleaseFinal
Typ zawieszenia: Activation

W podglądzie zdarzeń wyskakuje coś takiego
bardzo prosiłbym o pomoc