Problem z włączeniem Games For Windows Live

Witam! Kupiłem sobie grę Bulletstorm, lecz po włączeniu pokazuje żebym się zalogował na konto games for windows live ( nie da się dalej przejść do gry ), więc pobieram gfwl lecz po pobraniu wyskakuje błąd : Wymagany składnik systemu Windows jest wyłączony na tym komputerze. Czy chcesz dowiedzieć się jak rozwiązać ten problem? I oco w tym chodzi? Co mam włączyć? Nie rozumiem tego. Proszę o pomocne odpowiedzi i pomoc. Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

PS. Nie mogę włączyć żadnych opcji bo wogóle nie mam dostępu do menu w którym można zacząć grę, wybrać tryb multi, opcje, wyjście z gry ( przez ten błąd opisany u góry ).Jeżeli nie znacie odpowiedzi może będziecie znali odp. na te pytania : podać stronke z której można wysłać do nich wiadomość z problemem? Bo sam nie moge znaleźć. A może ktoś z was wie jakie składniki należy odblokować aby dobrze funkcjonował program?

LeajD ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mam dokładnie identyczny problem na PC działa sweet na w7 a na lapku z XP już nie, robiłem wszystko i nic! Może format coś poradzi