Problem z włączeniem Games For Windows Live


(Dartam29) #1

Witam! Kupiłem sobie grę Bulletstorm, lecz po włączeniu pokazuje żebym się zalogował na konto games for windows live ( nie da się dalej przejść do gry ), więc pobieram gfwl lecz po pobraniu wyskakuje błąd : Wymagany składnik systemu Windows jest wyłączony na tym komputerze. Czy chcesz dowiedzieć się jak rozwiązać ten problem? I oco w tym chodzi? Co mam włączyć? Nie rozumiem tego. Proszę o pomocne odpowiedzi i pomoc. Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

PS. Nie mogę włączyć żadnych opcji bo wogóle nie mam dostępu do menu w którym można zacząć grę, wybrać tryb multi, opcje, wyjście z gry ( przez ten błąd opisany u góry ).Jeżeli nie znacie odpowiedzi może będziecie znali odp. na te pytania : podać stronke z której można wysłać do nich wiadomość z problemem? Bo sam nie moge znaleźć. A może ktoś z was wie jakie składniki należy odblokować aby dobrze funkcjonował program?


(Agatonster) #2

LeajD ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Siarczyslaw) #3

Mam dokładnie identyczny problem na PC działa sweet na w7 a na lapku z XP już nie, robiłem wszystko i nic! Może format coś poradzi