Problem z wlączeniem gprs w noki 6230i

(Fly Men) #1

Ściągnąlem sobie miniopere na swój telefon, po czym rozpoczęła sie standardowa instalacja i tutaj pojawiły mi sie 2 komunikaty. 1 - że moje ustawienia WEB to era internet (co jest totalną bzdurą bo mam ustawione na 02 wap gprs) oraz że musze włączyć GPRS. Telefon używam w anglii przez O2. Jak byłem w Polsce to poszedłem do servisu aby mi dodali język polski do telefonu. Czy mam może ktoś jakiś pomysł co tym fantem zrobić? Pozdrawiam serdecznie

(Grzesiek82) #2

moze musisz uaktywnić u operatora usługe gprs jak np jest to w simplusie poprzez kod

(Komy123) #3

a może w tym telefonie nie ma potrzeby instalować mini opery (w symbianie trzeba instalować nie tu) bo jest standardowa przeglądarka wap

(Fly Men) #4

A może mi ktoś powiedzieć konkretnie, bo gdbybać to sobie możemy to świąt. Jestem lama w tych sprawach i kompetnie sie na tych sprawach nie znam. Dziekuje za odpowiedzi ale może ktoś mi powie konkretnie co jest grane.

(Komy123) #5

nie ma potrzeby instalować miniopery w twoim telefonie bo ma standardową a jeśli nawet nie miał to można to zrobić raczej przez kabel w telefonach z symbiadem (twój go nie posiada )

(Fly Men) #6

Ok. to co powinienem zrobić abym mógł przez telefon doglądać Ogame? Bo jak narazie to jest niemożliwe.Pzdr

(Komy123) #7

znaleść tą stronkę w wersji wap a nie www