Problem z włączeniem gry Battlefield 4

witam zainstalowałem gre z płyty kiedy wchodzę na origin klikam na BF4 nie ma opcji graj ale jest opcja instaluj ponad to kiedy kliknę na ta opcje wyskakuje mi okienko

http://c.wrzuta.pl/wi116/a71fbc2c002b46 … py_bitowej

" regedit.exe - Application Error

The application was unable to start correctly(0xc0000142). Click

OK to close application."

po kliknięciu ok okienko się wyłącza i następują jakaś dziwna instalacja kiedy dochodzi do 100% wyłącza sie instalacja i problem ten sam i tak na okrągło

prószę o pomoc

parametry sprzeątu mam 2 razy wyższe niz sa wymagane do gry

Pierwsze co przychodzi mi do głowy to antywirus blokuje dostęp do regedita. Spróbuj wyłączyć antywira. Chyba, że masz jakieś syfy w kompie i tak się dzieje.

piter2711 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Poza tym, grafikę dałeś w takiej jakości, że nic na niej nie widać. Przydałaby się też specyfikacja Twojej maszyny.

wyłączyłem antyvira i wciąż problem ten się pojawia zainstalowałem grę z płyty kiedy wchodzę na origin (aplikacja umożliwiająca grę multiplayer) klikam na BF4 nie ma opcji graj ale jest opcja instaluj ponad to kiedy kliknę na ta opcje ponad to wyskakuje mi to okienko z regedit error po kliknięciu ‘‘ok’’ okienko się wyłącza i następują jakaś dziwna instalacja kiedy dochodzi do 100% wyłącza się instalacja i problem ten sam i tak na okrągło

zapodaj z tego screeny :slight_smile:

nie potrzeba reszty screenów ponieważ wszystko wyglada tak samo tylko bez okienka erroru