Problem z włączeniem gry Fallout 3

Witam,mam problem z włączeniem gry fallout 3,już na początku instalacji miałem problemy z instalacją ale to obeszłem i mi się udało,radość z pozytywnej instalacji nie trwała długo.Gdy chciałem właczyć grę wyskoczył mi komunikat “Please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application” naprawde nie wiem co mam robić,a i jeszcze gdy próbowałem włączyć gre to mi też wyszedł komunikat z windowsa że to opragramowanie jest niezgodne z pewnymi elementamiwindows. proszę o szybkom odpowiedz ![-o<

Ta gra wymaga płyty wiec będzie ją wołała , druga sprawa czy płyta jest nie uszkodzona , czy gra jest oryginalna i czy zainstalowałeś do niej patcha liczą się też aktualne sterowniki

Gra jest prosto z płyty (oryginalnej,wersja pudełkowa),jak tak na nią patrze to jest czysta,a jeśli chodzi o patcha to nie instalowałem…a sterowniki to niewiem,morze ktoś mi przysłac linki o najnowszych sterowników? morze to w tym problem… albo nie bo jak instalowałem battlefielda 2 to wszystko było git

Jasnowidzami to my nie jesteśmy, więc może byś podesłał specyfikację twojego kompa?

  1. Po zainstalowaniu gry i próbie jej uruchomienia, pojawia się komunikat “please insert the correct DVD-Rom, select OK and restart application”.

Płyta znajduje się w napędzie.

Klik

Zainstaluj najnowszego patcha (1.7), bez niego są właśnie takie objawy (w Windows 7).

Wielkie dzięki użytkowniką Loopara i Atis.Mam u was dług !