Problem z włączeniem gry

I znowu mam problem. Tym razem nie che mi sie włączyć gra. Na początku normalnie mi chodziła wszystko było dobrze a później po włączeniu gra zatrzymuje się w tym samym momencie. Nawet próbowałem odinstalować i zainstalować ale też nie dało rady:/ wyskakiwały mi wcześniej problemy z programami emulującymi ale je też już odinstalowałem i cały czas to samo:/ Co zrobić?

Zacząć od normalnego opisania problemu.

I jeszcze zapytaj się kiedy kupić i jaki kupić kupon na loterię aby wygrać 1.000000000 Euro. Człeku młody zacznij pisać ze zrozumieniem.

Dobra spróbuję. Kupiłem sobie grę, wróciłem do domu, zainstalowałem i gra działała. Po dwóch dniach wyskoczyły mi problemy że mam zainstalowane programy emulujące i gra zatrzymywała mi się w pewnym momencie po włączeniu jej tzn. gra tak jakby się włączała, było słychac muzykę z menu ale obraz był czarny. Odinstalowałem wszystkie programy emulujące i gra dalej zatrzymuje się w tym samym momencie, w którym wcześniej sie zatrzymywala. I co mam w tej sytuacji zrobic?

Udać się do wróżki :evil:

Kupiłem samochód, po kilku dniach samochodu się nie udało uruchomić, więc żeby jakoś jechać zacząłem go popychać.

Na podstawie powyższego opisu podaj markę i kolor samochodu, oraz określ wszystkie prawdopodobne przyczyny problemu.

Przywróć system do punktu kiedy gry działały.

Podaj konfigurację sprzętową swojego komputera.

Podaj nazwę systemu operacyjnego.

Podaj dokładne treści błędów.

Podaj tytuły gier, które nie działają prawidłowo.

Wklej logi z OTL.

ORZECHgda zapomniał jeszcze dodać: Podaj, co też miały emulować te “programy emulujące”.

Dokładnie, podaj dokładne treści błędów, bez tego nic nie możemy zdziałać. Natomiast czy system zaktualizowany do Service Pack 3 (XP) Lub 2 ( Vista ) ? ? Ewentualnie spróbuj zgodność i przeczysz z każdego syfu jaki możesz mieć na kompie :slight_smile:

Kazulinho97 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978