Problem z włączeniem gry

(Kubakazula) #1

I znowu mam problem. Tym razem nie che mi sie włączyć gra. Na początku normalnie mi chodziła wszystko było dobrze a później po włączeniu gra zatrzymuje się w tym samym momencie. Nawet próbowałem odinstalować i zainstalować ale też nie dało rady:/ wyskakiwały mi wcześniej problemy z programami emulującymi ale je też już odinstalowałem i cały czas to samo:/ Co zrobić?

(Veers) #2

Zacząć od normalnego opisania problemu.

(Rmk) #3

I jeszcze zapytaj się kiedy kupić i jaki kupić kupon na loterię aby wygrać 1.000000000 Euro. Człeku młody zacznij pisać ze zrozumieniem.

(Kubakazula) #4

Dobra spróbuję. Kupiłem sobie grę, wróciłem do domu, zainstalowałem i gra działała. Po dwóch dniach wyskoczyły mi problemy że mam zainstalowane programy emulujące i gra zatrzymywała mi się w pewnym momencie po włączeniu jej tzn. gra tak jakby się włączała, było słychac muzykę z menu ale obraz był czarny. Odinstalowałem wszystkie programy emulujące i gra dalej zatrzymuje się w tym samym momencie, w którym wcześniej sie zatrzymywala. I co mam w tej sytuacji zrobic?

(Veers) #5

Udać się do wróżki :evil:

Kupiłem samochód, po kilku dniach samochodu się nie udało uruchomić, więc żeby jakoś jechać zacząłem go popychać.

Na podstawie powyższego opisu podaj markę i kolor samochodu, oraz określ wszystkie prawdopodobne przyczyny problemu.

(ORZECHgda) #6

Przywróć system do punktu kiedy gry działały.

Podaj konfigurację sprzętową swojego komputera.

Podaj nazwę systemu operacyjnego.

Podaj dokładne treści błędów.

Podaj tytuły gier, które nie działają prawidłowo.

Wklej logi z OTL.

(Veers) #7

ORZECHgda zapomniał jeszcze dodać: Podaj, co też miały emulować te "programy emulujące".

(Patrykol270) #8

Dokładnie, podaj dokładne treści błędów, bez tego nic nie możemy zdziałać. Natomiast czy system zaktualizowany do Service Pack 3 (XP) Lub 2 ( Vista ) ? ? Ewentualnie spróbuj zgodność i przeczysz z każdego syfu jaki możesz mieć na kompie :slight_smile:

(Monczkin) #9

Kazulinho97 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978