Problem z włączeniem kompa

Dysk moim zdaniem też padł, bo powinien normalnie odpalić, jak by by był sprawny to by tylko windows nie startował ale by działał, jak by nie było na nim windowsa to wtedy by startował normalnie, ale jak jest uszkodzona elektronika dysku to nie odpalisz dysku na żadnym kompie.

Na kiepskim zasilaczy wszystko jest możliwe.

Jeśli to wina płyty to nawet przy sprawnym dysku komp nie odpali. A poza tym to chyba nie jest tak, że można sobie dowolny dysk wsadzić do dowolnego kompa i wszystko będzie zawsze sprawnie działało?

w jakim kontekście, systemu operacyjnego ?? nie zawsze ruszy (system operacyjny) na innej płycie głównej ale ogólnie się odpali (będzie widziany przez BIOS).

Ja mam dysk samsung 80 GB ze starego kompa (w podpisie on jest) i działa normalne, tylko musiałem zrobić format aby windows wystartował, mam jeszcze jeden dysk bez zainstalowanego windowsa i na każdym kompie startuje.

No tak, masz rację. Fajnie. Zasilacz, płyta, dysk. Świetnie. :frowning:

miej pretensję do tego kto wcisnął ci zasilacz marki szrot…

To nie był zasilacz marki szrot, dlatego tym bardziej mnie to martwi.

Tu masz marki zasilaczy które lubią palić podzespoły

Akyga, Codegen, ColorSit, Fever, Impet, Linkword, L&C = Logic, Megabajt, Mercury, Metropilis, Mustang, Modecom Feel, Platin Power, Powercomp, Procomp, Q-tec, Rubikon, Ropla, Tracer, Tronje

Pewnie to był któryś z tych.

Lipa

Jeśli spaliłeś/aś płytę to zapytają jaki zasilacz miałeś/aś a jeśli powiesz prawdę to powiedzą że jeśli to wina zasilacza a nie płyty i powiedzą że straciłeś/aś gwarancję przez zły zasilacz. Płyta sama się nie spali - nie ma bata . :?