Nie można włączyć komputera

Spróbuj zatem zrestartować komputer. Wcześniej w jaki sposób wchodziłeś do trybu awaryjnego?

Jak to zrobić ???

Przytrzymując przycisk zasilania (włączenia) komputera przez minimum 5 sekund.

A zanim to pojawiło się, to co wcześniej robiłeś? Może jakiś sterownik lub program zainstalowałeś i tak masz?

Nie wszystko jest ok

To jaki jest teraz status problemu, bo Twoja odpowiedź jednoznacznie na to nie wskazuje…

Skoro dysk mieli na ekranie załadowanych sterowników to raczej uszkodzony dysk.

Teraz sie wlacza po przytrzymaniu 5sekund i wybrałem opcje rozdzielczości 680/nwm i właczył sie windows normalnie tylko karta graficzna pokazuje ze ma 16mb całkowitą pamiec nie hce pokazaci i muli w test grze cs1.6 i gdy odinstalowałem sterownik karty graficznej o pokazuje sie windows i muli odinstalowaci sterownik GPU ??

Zawansowane pocje rozruchu

Reset biosu tez nie pomugł :frowning:

Teraz pisze odzyskiwanie po błedzie systemu i ciagle sie to pokazuje gdy wlaczam uruchom system windows normalnie i jak tryb awaryjny to pokazuje sie sztrzałka i sie resetuje a ja nie mam DVD ani plyty windows 7 i jak mam naprawidz po błedzie ???

Czyli komputer łapie BSOD? Jeśli tak, to jaki jest komunikat?

Nie rozumiem. To co odinstalowałeś, gdy piszesz o deinstalacji sterownika karty graficznej?

Pokazuje się
Odsyskiwanie po błędzie systemu
Jak to ominaci

Trzeba zaczekać aż system spróbuje się uruchomić po awarii. Proszę napisać jasno jaki problem występuje i co było robione na komputerze tuż przed wystąpieniem problemu. Próbujesz wszystkiego stosując metodę prób i błędów. To nie jest najlepsze rozwiązanie. Piszesz, że nie działa karta graficzna, chwilę potem, że resetowałeś bios. Przez reset biosu skasowałeś ustawienia w nim i całkiem możliwe, że z tego powodu komputer nie chce się uruchomić. Zapewne trzeba na nowo wprowadzić ustawienia w bios. Jednoznacznie nie można stwierdzić na czym polega problem.

1 polubienie

Zadziała gdy kupie nową grafikę?

Nie grafika tylko reinstal systemu. Weź jakiś system LIVE i uruchom, zobaczysz czy grafika działa.

Jak to zrobić?

Jak ustawić bios?

Jak usunąć system

Poradników w sieci jest całkiem sporo. Dwa dla przykładu.

https://technologiczna.pl/jak-latwo-i-szybko-zainstalowac-system-operacyjny-instalacja-windows-7/

Na bootowanie z płyty bądź USB - w zależności od tego, z czego ostatecznie skorzystasz.

Po prostu sformatować partycję, na której się znajduje.