Problem z włączeniem komputera na nowej karcie graficznej

Witam. Mam taki problem. Po wlozeniu nowej karty graficznej nie moge wlaczyc komputera, tzn zalacza sie ale nic nie widac (czarny ekran). Na poczatku towarzyszy temu taki piszczacy dzwiek. Z racji przyczyn uzywam starej grafy geforce 8500GT MSI. Nowa ktora chcialem podlaczyc to 9800GTX MSI. Wczesniej mialem zasilacz 400W ale tez go wymienilem na 600W. Efekt jednak ten sam. W czym tkwi problem??

Podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty?

troche glupie pytanie z mojej strony. Dodatkowe tzn ktore to jest?? Gdzie to podpiac??

ach… dopiero jej sie przyjrzalem z bliska tej karcie.No fakt mam taki kabelek. Poszukam ewentualnego wejscia na plycie glownej

W zestawie z kartą powinna być przelotka ze standardowych wyjść zasilacza ew wtyczka zasilacza pasująca do tego złącza.

Podłączysz prawidłowo tak jak pisze @Phenom

i będą w dalszym ciągu problemy to staraj się ,wejść" na różne sposoby np. w trybie awaryjnym.

Zainstalowałeś nową kartę graficzną oraz zasilacz to najpierw musisz zainstalować sterowniki

do chipsetu płyty głównej , odinstalować stare sterowniki od karty graficznej, przeczyścić komputer CCleanerem ,

zainstalować sterowniki do nowej karty graficznej, zainstalować ponownie DirectX.

Może być nawet tak że będziesz musiał robić format i instalować wszystko od nowa.

ok. Wszystko dziala. Jednak wystarczylo podlaczyc dodatkowy zasilacz. Dzieki wielkie Phenom & XMan. Pozdrawiam