Problem z włączeniem Sony Vegas przy AMD Catalyst

Witam

Mam problem z AMD Catalyst. Otóż, posiadam program sony vegas. Przy starcie sony vegasa, wszystko się ładuje i wyskakuje mi błąd przy ładowaniu GPU. Reinstalowałem sony vegas nic nie dało. Przeinstalowywałem sterowniki do karty graf. nic nie dało. Usunąłem wszystko co związane z kartą graficzną na kompie,później zainstalowałem sterowniki do karty za pomocą menedżera użądzeń. Sony Vegas załadował się i poprawnie włączył. Następnie zainstalowałem AMD Catalyst (najnowsza wersja) I Sony vegas się nie chce załadować, ładowanie stoi na GPU. Odinstalowałem AMD Catalyst i działa poprawnie. Czemu tak się dzieje? Co może być tego przyczyną ? Czy AMD Catalyst jest tak ważnym programem żeby był na kompie??

Karta Graf.: PowerColor Radeon HD 4850 1gb, DDR5, 225bit.

Sony vegas wersja 12 trial

Jaką wersję sterowników instalujesz?

Parendomix ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Sterowniki do karty Graf instalowałem za pomocą Menedżera Urządzeń. To chyba wyszukało mi najnowsze. AMD Catalyst instalowałem najnowsze i wersję starszą.

Ostatnie sterowniki wspierające serię 4800 to 12.6 i 12.6 Beta.

Instalowałem 12.6, pobrałem ze strony AMD. I po zainstalowaniu nie chce się włączyć. Wcześniej mi działało, to było kolo 2 tygodnie temu.

Nie musisz go instalować albo możesz go wyłączyć z autostartu.

Dodane 28.10.2012 (N) 15:02

Uruchom menadżer zadań i zakończ procesy CCC.exe i MOM.exe i sprawdź czy vegas się uruchomi.

nie, nie włącza się. Ładowanie staje na Initializing GPU-accelerated video progressing. I wyskakuje że przestał działać.