Problem z włączeniem Sony Vegas przy AMD Catalyst

(Grzesiekrasta) #1

Witam

Mam problem z AMD Catalyst. Otóż, posiadam program sony vegas. Przy starcie sony vegasa, wszystko się ładuje i wyskakuje mi błąd przy ładowaniu GPU. Reinstalowałem sony vegas nic nie dało. Przeinstalowywałem sterowniki do karty graf. nic nie dało. Usunąłem wszystko co związane z kartą graficzną na kompie,później zainstalowałem sterowniki do karty za pomocą menedżera użądzeń. Sony Vegas załadował się i poprawnie włączył. Następnie zainstalowałem AMD Catalyst (najnowsza wersja) I Sony vegas się nie chce załadować, ładowanie stoi na GPU. Odinstalowałem AMD Catalyst i działa poprawnie. Czemu tak się dzieje? Co może być tego przyczyną ? Czy AMD Catalyst jest tak ważnym programem żeby był na kompie??

Karta Graf.: PowerColor Radeon HD 4850 1gb, DDR5, 225bit.

Sony vegas wersja 12 trial

(falcon89) #2

Jaką wersję sterowników instalujesz?

(Agatonster) #3

Parendomix ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Grzesiekrasta) #4

Sterowniki do karty Graf instalowałem za pomocą Menedżera Urządzeń. To chyba wyszukało mi najnowsze. AMD Catalyst instalowałem najnowsze i wersję starszą.

(falcon89) #5

Ostatnie sterowniki wspierające serię 4800 to 12.6 i 12.6 Beta.

(Grzesiekrasta) #6

Instalowałem 12.6, pobrałem ze strony AMD. I po zainstalowaniu nie chce się włączyć. Wcześniej mi działało, to było kolo 2 tygodnie temu.

(falcon89) #7

Nie musisz go instalować albo możesz go wyłączyć z autostartu.

Dodane 28.10.2012 (N) 15:02

Uruchom menadżer zadań i zakończ procesy CCC.exe i MOM.exe i sprawdź czy vegas się uruchomi.

(Grzesiekrasta) #8

nie, nie włącza się. Ładowanie staje na Initializing GPU-accelerated video progressing. I wyskakuje że przestał działać.