Problem z włączeniem strony YouTube

Witam.

Mam problem z przeglądarką ale do żeczy.Gdy chce uruchomić niektóre strony WWW np: YouTube przeglądarka ich nie uruchamia. :frowning:

Obecnie Posiadam IE w wersji 9 oraz avasta - antyvirus próbowałem go odinstalować i zobaczyć czy to jego wina ale nie chodziło o to.

Net bezprzewodowy , modem neo

Problem trwa już od 2 / 3 tygodni a szkoda bo nie moge nic oglądnąć :frowning: .

Tu macie Screen’a:

http://img220.imageshack.us/img220/7056 … ctures.png

Proszę o szybką pomoc![-o<

Pozdr…

o rly? #-o

Próbowałeś testować inne przeglądarki?

Tak wszystkie Mozilla Firefox, Google Chrome , Opere , Safari , InternetExplorer 9

w każdej występuje błąd ze stroną.

Przeczyść komputer programem CCleaner.

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Sprawdź na innych DNS-ach :

Open

208.67.222.222

208.67.220.220


lub TP.SA.

194.204.159.1

194.204.152.34


lub Google

8.8.8.8

8.8.4.4


Sprawdź czy nie ma wirusów.

Wiem przeczyszczam go codziennie CCleanerem czyszcze cookies itp i dalej to samo.

Sprawdzałeś na innych DNS-ach oraz czy nie ma wirusów :?:

Tak niby nic nie ma ale chce podkreślić wcześniej wszystko działało bez zarzutów.

a czy coś stało z kompem się między “wcześniej” a 13:12 dzisiejszego dnia? Może przeskanowałeś ccleanerem? Oczywiście zostawiasz sobie backupy rejestru przed każdym czyszczeniem?

Backup’ów nie zostawiam :? chociaż ostatnio “wcześniej” miałem problem z laptopem bo coś śmierdziało jakąś spalenizną podczas defragmentacji ale niewiem czy to ma jakiś związek z tą sprawą

myślę, że jak defragmentacja przebiegła do końca bez zarzutów to nie powinno się nic stać…

a jakie to strony jeszcze są oprócz YT? Też z filmikami? Czy może też ruskie? :stuck_out_tongue: Po co Ci to “?gl=RU” na końcu?

Próbuje we wszystkich językach :evil: :evil: :evil:

a3nboy ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Udało się użyłem ComboFix’a i wszystko śmiga prawdopodobne vir. lub rejestr

=D> =D> =D> Dzieki za starania =D> =D> =D>