Problem z włączeniem systemu

Witam mam System Windows 7 i po aktualizacji (nie pamiętam czego) przy włączeniu laptopa system się nie ładuje po kilku minutach czekania włącza się Narzędzie do naprawynajęcia systemu podczas uruchomienia po odczekania chwili w narzędziu wyskakuje komunikat "System Windows nie może automatycznie naprawić tego komputera"
Formatowanie nie działa, bo pod koniec formatu wyskakuje komunikat o niepomyslnym formacie. Każdy tryb awaryjny tez nie działa (przy włączeniu trybu awaryjnego przez chwile pliki się lądują i po chwili przestaje i włącza się odnowa Narzędzie do naprawy systemu) Proszę pomocy o więcej informacji proszę pisać w komentarzach.

Wygląda na problem dysku?

Program MHDD i wklej tu zdjęcie z funkcji F8.

http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

Włączyłem “Ostatnia znana dobra konfiguracja (zaawansowane)” i system włączył się normalnie, nie wiem o co dokładnie tutaj chodzi, mam nadzieję że problem nie powróci. I mam prośbę do Ciebie JNJN, czy mógłbyś przybliżyć z czym miałem do czynienie? (To tak na przyszłość aby wiedzieć co jest do naprawy)

No to najnowszy HD Tune Pro i zakładka health i wklej screen całego smart dysku.

Możliwa przyczyna: uszkodzenie dysku, błędy systemowe, może wirus,inne?

I jak wiesz co bylo przyczyna poniewaz w moim przypadku ostatnie ustawienia nie dzialaja