Problem z włączeniem usługi centrum zabezpieczeń systemu!


(Ib9mes10) #1

Witam! Mam problem z włączeniem usługi centrum zabezpieczeń systemu! Wszystko działało dobrze, ale wczoraj pojawił się komunikat, że centrum zabezpieczeń systemu jest wyłączony. Więc próbowałem włączyć i pojawił mi się taki komunikat http://img153.imageshack.us/img153/1354/42237299.png. Próbowałem włączać centrum zabezpieczeń poprzez wejście kolejno do mój komputer->zarządzaj->usługi i aplikacje->usługi-> i wyskakuje następujący komunikat http://img713.imageshack.us/i/bd2n.png/ ->ok-> otwieram zakładkę standardowy->wybieram centrum zabezpieczeń, który jest wyłączony-> ustawiam na włączony(automatyczny)->zastosuj->uruchom i system pokazuje, że jest wszystko ok. Jednak po chwili pojawia się komunikat o treści"system zabezpieczeń systemu windows7 jest wyłączony"

Mam system windows 7. W razie innych potrzebnych informacji proszę pisać i je zamieszczę.

Z góry dzięki za pomoc.


(Account0) #2

Pobierz - http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html

Zrób aktualizacje baz wirusów i wykonaj pełny skan,usuń co znajdzie.


(Ib9mes10) #3

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wydaje mi się, że warto to dodać. A więc jednocześnie z tym problemem pojawił się problem z komunikatorem aqq i GG. Oba programy się zacinają i są niezdatne do użytku.

-- Dodane 20.12.2010 (Pn) 18:22 --

Zrobiłem tak jak mi kazałeś i dalej nie działa centrum zabezpieczeń systemu, ale przynajmniej zniknął ten błąd http://img713.imageshack.us/i/bd2n.png/