Problem z włączeniem Windowsa

czesc mam pytanie dotyczace tej visty jak mam zrobic formata dysku? bo chyba system shrzaniony.niema awaryjnego wlaczenia tylko czarne tlo takie jak ;

sis191 undi pxe-2.1

copyright c 2003 2007

sis 191 pxe bootROM v1.3a use BEV BBS

PXE-E61 media test failure,check cable

PXE-M0F;exiting SiS191 PXE BootROM

cotojest i co mam z tym zrobic moze kto pomuc :?

Hej,

Najpewniej podane komunikaty dotyczą bootowania poprzez sieć LAN. Najlepiej więc wejść do BIOS’u - domyślnie robimy to wciskając F2 lub Del zaraz po pojawieniu się informacji sis191 undi pxe-2.1 (…) copyright c 2003 2007. W BIOS’ie należy znaleźć opcje bootowania - Boot Sequence lub 1st / 2nd / 3rd Boot Device - i jako pierwszą ustawić bootowanie z napędu CD. Po tym zapisać zmiany, włożyć płytę do napędu i instalacja systemu powinna się rozpocząć.

Pozdrawiam,

Dimatheus

ustawiasz bootowanie na cd, wkładasz płytke z windowsem i później w czasie instalacji pojawi ci się takie okienko z partycjami zaznaczasz jedną i drugą klikasz “formatuj” a później klikasz na partycje “C” i instaluj system na nowo. Przynajmniej tyle pamiętam jak ja instalowałem viste :smiley:

Hej,

A po co ma formatować jedną i drugą partycję?? Po co ma usuwać dane?? Wystarczy sformatować tylko partycję, na której obecnie znajduje się system operacyjny. I tyle…

Pozdrawiam,

Dimatheus