Problem z właściwościami pulpitu itd

(Wyczes1986) #1

Od wczoraj mam laptopa z vista home premium. Wszystko było dobrze do czasu kiedy zniknął mi kosz, wiec chciałem wejś we własciwości pulpitu żeby go przywrocic,

niestety kiedy klikam PPM i personalizuj wyskakuje okienko i prawie natychmiast znika, tak samo dzieje się kiedy chce wejśc we własciwosci sieci, komputera, windows update itd. szukałem na forum ale nie mogę znaleźc odp co to może byc. Aha komputer był kupiony we Włoszech i miał włoski język więc użylem vistalizatora żeby go zmieni i to właśnie po tym jakoś tak się zrobiło (tak mi się zdaje). Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

(Otstiba) #2

lol pewnie wirusa lapnales przeskanuj kompa

(mateusz8466) #3

Witam, musisz odinstalować aktualizację Windows Search 4.0 i jeśli chcesz używać vistalizatora musisz ją ukryć inaczej nie będzie dziać. Zresztą na stronie z vistalizatorem jest napisane, że ta aktualizacja powoduje takie problemy jakie występują u Ciebie :smiley:

Aby odinstalować Start-->Panel Sterowania--->(mam wygląd nowoczesny) pod Programy i funkcje klikasz na odinstaluj programy---> z boku Zainstalowane aktualizacje i szukasz Windows Search 4.0. Odinstalowujesz restart i wszystko działa :smiley:

Pozdrawiam, u mnie zadziałało :smiley:

(Wyczes1986) #4

O człowieku wszystko wróciło do normy:D Jeszce raz wielkie dzięki sam bym sobie nie poradził:slight_smile:

(mateusz8466) #5

Siemka, nie ma za co :stuck_out_tongue: Mi nie działało, strona była po słowacku, więc spolszczyłem ją google.pl i dowiedziałem się, że to powoduje problem.

Pozdrawiam