Problem z WMP10

Witam mam big problem. Gdy właczam muze to mi sie pasek tray wiesza i nic nie mgoe robic bo po chwilce mi sie cały komp przywiesza - jezeli dałem za mało danych to plzz powieccie ja juz nie wyrabiam

A inne programy do odtw. muzy działają normalnie :?:

:?

Muza z dysku, czy z CD ??

Dzieje się tak z każdym nagraniem ?

i powiedz jeszcze czy:

A moze jaki to komp?

hmm zauważyłem że nie tylko przy muzie,sporadycznie to samo dzieje sie przy otwieraniu jakiegos folderu czy kopiowaniu pliku,alesporadycznie. A ha przy kazdym otwarzaczu sie to dzieje i jest to muza na dysku nigdy.Niemiałem problemow z takim czymś dodam ze nieraz moge słuchac muzy normalnie ale to tylko raz po wlogowniu a potem to juz sie wiesza i trzeba wylogowywac uzytkownika. A ha nieraz tesh nie wszystkie ikonki w tray sie ładuja.

Masz słabiutki RAM… możlwie, że już coś mu odbija, toteż przetestuj go programem memtest86+ 1.60. Otwierasz instalator, a on automatycznie załaduje się na dyskietkę. Wtedy bootujesz z niej komputer i skanujesz tym programem.

Wklej też loga z Hijackthis ( http://www.hijackthis.prv.pl )

Ja mam 512 ram a grafika to 128 ram :stuck_out_tongue:

Mimo to, zastosuj się do moich powyższych rad.

Oki mam ten program klikam Instal potem enter i pisze ze nie ma tyskietki a jest. I o co chodzi z bootowaniem dyskietki??

Może daj inną, sformatowaną.

Wybierz, też ścieżkę dla niej, czyli a:\

Po prostu uruchamiasz komputer z włożoną do stacji dyskietką.

Jeśli program by się nie odpalił, to trzeba będzie w biosie ustawić, aby w pierwszej kolejności bootował z dyskietki.

Jednakowoż myśle, że nie będzie takiej konieczności.

Nom chyba nie chce sie uruchomic ze startem a zrobiłem wszytko dobrze a ha i jeszcze jedno do DOSA albo biosa albo gdzie kolwiek przy właczaniu komputera klikajac czy to f4 czy tez f8 czy tez f12 czy tesh delete nigdzie nie chce wejsc :confused: . A ha i przy kazdym uruomieniu kompa po pierwszym ekreanie chyba biosowym tam gdzie pisze jaki proc itp na czarno u gory ekranu pisz ze nie ma czy niewłasciwy BOOT.ini :confused: co to mzoe byc i prosze mi pomuc z tym wieszaniem się