Problem z WP!


(Sqone) #1

Mam problemy z Wirtualną Polską. Nigdy nie miałem z nią problemów aż do dzisiaj. Wchodze jak co dzień na ten portal i wszystko OK strona główna wgrała się bez zarzutów ale podstrony się już nie włączają czekam chyba z minute a poźniej informacja, że nie można znaleźć serwera? Co jest zgrane może coś z moją siecią tak samo jest na http://www.myleague.com/taterka w Free Signup jestem w pierwszym kroku a do drugiego już nie moge wejść bo pisze, że nie można znaleźć serwera! Proszę o pomoc. Inne strony np. Onet działa SUPER nie mam żadnych problemów.


(system) #2

Na WP czasami tak jest jak wprowadzają jakieś zmiany :!: :smiley:


(Magik) #3

Tak to czasami bywa z siecią. Zalecałbym cierpliwość :slight_smile:


(lazikar) #4

Poczekaj do jutra jak problem nie zniknie to pomyślimy co może być przyczyną. Ale wydaje mi się że koledzy mają rację tak bywa. :smiley:


(Sqone) #5

To napewno nie u nich założe się, że tobie działa :slight_smile: A przecież to nie jedyna strona jest jeszcze jak pisałem wyżej http://www.myleague.com/taterka ! i co na to powiesz. Nie wiem czy może coś się w przeglądarce zepsuło bo na Mozilli Firefox http://www.myleague.com/taterka działa! przechodzi mi do drugiego kroku ale WP nie chciało zadziałać może to coś z Javą?


(system) #6

Może to Ci pomoże: