Problem z wpisami w zakładce start

(Sebcio12345) #1

Witam mam problem: gdy na jadę prawą myszą na menu start mam kilka wpisów po programa pozostałych, które już odinstalowałem i tu pojawia się problem jak te pozostałę wpisy usunąć :?

(Ks Kamilp Nr 8) #2

Prawym klawiszem na pozostalosc i "usun".

(Sebcio12345) #3

Nie da się tak, ponieważ prawym klawiszem najeżdżając na start podświtlam właśnie te programy a jak ich niem ato nic się niedzieje,a opcja usuń w ogóle się nie wyświetla

(Asterisk) #4

Użyj Registry Cleaner

Na vortalu >>

http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... &id=177&g=

(Sebcio12345) #5

Post 1

ok spróbuję

Post 2

niestety nic nie dało wyczyszcenie wpisów w rejestrze

Post 3

No co nikt mi nie pomoże?

Trzy posty jeden pod drugim !!

UpDate:

fiesta

(Monczkin) #6

Czy mógłbyś opisać problem, bardzo szczegółowo ?

(Sebcio12345) #7

Gdyb najadę prwaym przyciskiem myszy na menu start to oprócz standardowych opcji typu: właściwości, eksploruj pojawiaja się też nazwy dawnych prodramów nap dwóch przeglądarek graficznych których teraz już nie mam. Problem: jak te wpisy wywalić :?

(boczi) #8

Pousuwaj pozostałe katalogi, w których zainstalowane były te programy.

(Sebcio12345) #9

Już to zrobiłem wcześniej i nic

(R Jurkowicz) #10

A czy przypadkiem nie masz zablokowanej funkcji usuń w prawym przycisku myszy wobec funkcji w menu start?

Jeżeli w właściwościach paska zadań masz zannaczonę tę funkcje, to nie ma możliwości NIEUSUNIĘCIA wpisów w menu start.

(Monczkin) #11

Czy na liście zainstalowanych programów w

panelu sterowania --> dodaj usuń programy

programy, które usunąłeś są na liście??

(R Jurkowicz) #12

Fakt bycia lub nie bycia zainstaowanych programów nie ma wpływu na jego pojawianie się w menu start.

Program może byc zainstalowany, a menu start nie musi być.

Odwrotnie jest niemożliwe.

(Monczkin) #13

niekoniecznie

(Sebcio12345) #14

A jak sprawdzić funkcję usuń w prawym przycisku myszy wobec funkcji w menu start

(R Jurkowicz) #15

prawa mysz na pasku/własciwości/Dostosowanie menu start/ zaawansowane/elementy menu start/ "ptaszek" na " włącz przeciaganie i upuszczanie"

A potem wszystko zatwierdź.

(bolo6) #16

prawy klik na przycisk start i Otwórz, później Programy i usun katalogi z wybranymi programami.

(Asterisk) #17

Możesz jeszcze w tym programie otworzyć

zakładkę "Rozszerzenia powłoki", odnaleźć

na długiej liście wszystkie wpisy nt. nieistniejących

programów i usunąć ręcznie ( zaznaczasz i klikasz usuń)

(3dm Racek) #18

C:\Documents and Settings\TWOJA NAZWA np. Józek\Menu Start\Programy ... I wyswietlą Ci się pliki .... Usuwaj za pomocą klawisz delete ...... TYLKO UWAŻAJ CO USUWASZ ! ! !!