Problem z wrzuta.pl

(Damiano1990) #1

Witam nie znalazłem tutaj takiego postu więc postanowiłem go otworzyć otóż: Nie mogę ściągnąć z wrzuta.pl piosenki żadnej. Np. wchodzę na www.zrzuta.eu i wklejam link i zamiast pokazać mi sie że już się ściąga to pokazuje mi się duża ikona apple i leci piosenka a w tym momencie ma mi sie pokazać że ją ściąga… Prawie każdemu mojemu znajomemu w tym czasie ściąga… Mi nie… Proszę o pomoc

(system) #2

Jeśli używasz Firefoxa, powinno Ci się pojawić okno OTWIERANIE ZA POMOCĄ. Domyśnie, jest tam ustawione otwieranie za pomocą Windows Media Player, ty możesz mieć Quicktime’a. Ale teraz sedno sprawy - niżej zaznacz zapisz plik i wybierz miejsce. Jeżeli nie podziała, ustaw domyślne otwieranie .mp3 za pomocą WMP.

(Mateusz Kop) #3

F.A.Q. pochodzące z tej strony:

(me@djohnsc) #4

Spróbuj też wyczyścić ciasteczka, oraz inne pierdoły :stuck_out_tongue:

(Damiano1990) #5

Kriz ale o to chodzi że ja robie tak jak Ty mówisz tylko że o to chodzi że W przeglądarce włącza mi sie apple. A plik mi się nie ściągnie i nawet nie pisze ze sie sciaga. Od razu jak klikne na link po którym ma mi sie zacząć ściągać to pokazuje mi sie w przeglądarce duży znaczek apple (quicktime) i od razu leci piosenka.

(Enter6000) #6

Narzędzia > Opcje > Aplikacje

Sprawdź w Firefoxie, czy nie masz ustawionej domyślnej akcji Otwórz w QuickTime.

(Damiano1990) #7

Oto screeny : 1. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 9fced2793d

  1. http://images24.fotosik.pl/236/1e283e682af3b59amed.jpg

  2. http://images31.fotosik.pl/298/05bea0a72fd3890bmed.jpg

Tu macie screeny jak to wygląda chyba nie są po kolei ale powiem wam które jest pierwsze: ten link w który klikam, później znaczek apple i potem leci muzyka (buferuje) już wiem czyli: 1,3 i 2

(qasx) #8

jest jeszcze inny sposób

w adresie zmieniasz

http://www.wrzuta.pl /audio/ xPZ176TB7p/mazurek_dabrowskiego

na

http://www.wrzuta.pl /aud/file/ xPZ176TB7p/mazurek_dabrowskiego

za pomocą bb robisz linka

http://www.wrzuta.pl/aud/file/xPZ176TB7p/mazurek_dabrowskiego

wrzucasz go gdzieś ( znajdujesz sobie jakieś forum, gdzie możesz pisać jako gość, np. http://www.qasx.fora.pl, lub piszesz na swojej stronie/blogu )

klikasz na tego linka PPM i zapisz element docelowy jako…