Problem z Wszelkimi Aplikacjami/Grami!

Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość! 8)

Mam problem z ze wszelkimi aplikacjami/ grami w trybie “pełny ekran” a odnośnie przy graniu np. w Assassin’s Creed, Jedi Academy, Fable Zapomniane Opowieści gra/program po prostu się wyłącza czy to w oknie bootowania(wczytywania do gry) czy to krótkotrwałej zabawie (grze) gra się wyłącza i przenosi się do Windowsa, pokazując błąd danej aplikacji (plik .exe np. fable.exe itp.). Chciałbym dodać że robiłem przez to reinstalkę Systemu Windows więc system operacyjny jest “świeży”. Proszę o pomoc ! ![-o<

Jeszcze zauważyłem że podczas sprawdzania karty graficznej przez grę, pokazuje mi że mam 512mb pamięci choć jak poniżej napisałem mam 256mb.

System Operacyjny: 1. Windows XP Proffessional SP1

  1. Windows XP Proffessional SP1

Karta Graficzna: Asus Radeon X1550 256mb

Pamięć Ram: GeiL Black Dragon 2x 2GB 800MHz

Procek: Intel Core 2 Quad Q6700

Zainstalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej??

Uaktualnij/zainstaluj biblioteki DirectX 9.0 c :

viewtopic.php?f=7&t=213229

Sprawdż w Panelu sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń czy wszystko dobrze się zainstalowało

i nie ma wykrzyknika lub znaku zapytania.

Jak jest to włóż do napędu CD płytkę ze sterownikami i PPM / prawym przyciskiem myszy /w tym miejscu ,Aktualizuj sterownik…" lub Właściwości - Aktualizuj sterownik.

Z tą pamięcią karty graficznej miałem identycznie - zmieniłem sterowniki na trochę starsze i pokazuje 256 MB.

/ mam inną kartę /.

U mnie po zainstalowaniu assasin creed to samo się dzieje też nie wiem o co chodzi stery i direct przeinstalowywałem już a u mnie format nie wchodzi w gre nie wiem jak ten problem rozwiązać