Problem z wtyczką do Winamp(klawiatura)


(Paweł_G.) #1

Witam.

Posiadam wtyczke do winamp'a KeyVis,dzięki niej diody num lock,caps lock i scroll lock migają w rytm muzyki.Ostatnio kupiłem podswietlaną klawiaturę Revoltec Lightboard XL i miałem nadzieje,ze osiągnę fajny efekt.Niestety światelka podświetlające klawiaturę nie działają w ten sam sposób.Czy można to zmienić,albo jak przerobić tą wtyczkę,żeby wszystko działało?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


(Meteo17) #2

Podaj link to dej wtyczki hmm, zobacze jak to u mnie będzie wyglądać


(Paweł_G.) #3

http://winamp.com/plugins/


(Meteo17) #4

Troszke nie rozumiem twojego postu o co dokładnie tobie chodzi?

Instalacja wtyczki potem włonczenie jej to w Winampie-->Opcje--Preferences albo od razu kombinacja [Ctr+P] Plug-ins i Klikasz na Visualization i wybierasz wtyczke co wczęśniej instalowałeś czyli KeybVis Uaktywniasz i jazda u mnie super świecą. :stuck_out_tongue:


(fiesta) #5

Mateo czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem :? :?

Paweł_G. nie pisze że wtyczka mu wcale nie działa, tylko że nie działa tak jak na poprzedniej klawiaturze i pyta się o sposób konfiguracji wtyczki do konkretnego modelu klawiatury.


(system) #6

A zobacz tą Visualization Keyled czy będzie ci działać

Całość jest tu


(Paweł_G.) #7

Visualization Keyled nie działa ,miałem go wcześniej.Posiadam również

Keybord Lights ,Pablo 3(wtyczki do winampa),również nie działają.Czy ktoś umie zaprogramować taką wtyczkę dla tego modelu klawiatury?Założę się,ze ktos wczesniej o tym myślał.Przypominam ,że jest to klawiatura podświetlana,chodzi o mechanizm podświetlający klawisze a nie diody caps,num i scroll.


(Masteradam18) #8

możesz podać link z jakiej strony poprałeś KeyVis ???

może znajde coś co cię interesuje


(Paker) #9

http://www.winamp.com/plugins/details/31701