Problem z wtyczką flash player

Witam mój problem wygląda następująco.Wczoraj rano kiedy włączyłem kompa i wszedłem na mozillę nie mogłem uruchomić żadnej gry internetowej online a gdy próbowałem odtworzyć filmik na youtube wyskakuje komunikat “An error occurred. Please try again later”. Próbowałem zainstalować najnowszą wersję mozilli firefox i adobe flash player ale to nic nie pomogło.Kiedy przywróciłem system do stanu sprzed 4 dni podziałało ale po paru minutach problem znów wyskoczył.Postanowiłem wejść na dodatki i okazało się że mam 2 wtyczki flash starą i nową.Kiedy wyłączyłem nową i zostawiłem starą działało ale dzisiaj stara zniknęła i kiedy wyłączam nową pisze że mam zainstalować adobe flash player-a.Skończyły mi się pomysły więc może wy poradzicie co zrobić ?

Odinstaluj wszystkie wtyczki w Firefoxie, włącz firefoxa kliknij Pomoc > O Programie Firefox i kliknij znajdź aktualizacje.

Na sam koniec to:

http://support.mozilla.org/pl/kb/Instal … h%20Player

http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

http://get.adobe.com/shockwave/

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Med … 12059.html

Niestety twoje rozwiązanie nie pomogło.

firefox-bardzo-czesty-brak-odpowiedzi-t492167.html#p3099678

Atis dzięki za pomoc :wink:

cyryl43 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.