Problem z wyborem baterii do msi wind u270

Witam

Moja bateria w MSI Wind u270 skończyła żywot, i rozglądam się za nową.

Jednak nigdzie nie mogę znaleźć oryginalnej nowej baterii do tego netbooka. Przeglądałem kilka ofert na allegro, ramtech oraz w innych sklepach, różnią się one cenowo znacznie, lecz specyfikacje mają różne. Chciałbym się zapytać czy ta bateria będzie dobra jakościowo? ponieważ jest dość tania a pojemność duża i nie wiem czy po prostu nie jest to jakiś bubel. W komputroniku baterie whiteenergy kosztują 260 lub 350 zł (6600mAh). Co możecie polecić z baterii?

Kupuj najlepiej oryginał o takich parametrach jak Twoja bateria w lapie. Zadaj pytanie serwisowi MSI co ewentualnie polecają z zamienników lub może u nich da radę kupić oryginał.

Lub swoją daj do regeneracji do porządnego zakładu.

Do MSI napisałem jak poradziłeś i czekam na odpowiedź.

W między czasie napisałem do tego sprzedawcy z allegro, z pytaniem o rzeczywistą pojemność baterii i napisał że 6600 mAh i ogniwa firmy Lishen. Czy to ogniwa w miarę dobre? nie chodzi mi żeby były super za taką cenę tylko przyzwoite.

Co do regeneracji to nie myślałem o tym. Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś kto regenerował baterie? Jakie doświadczenie ma z tym? i jakie ceny są takiej regeneracji?

Pierwszy przykład z brzegu:

http://www.hardsystem.pl/index.php?opti … &Itemid=18

Takich firm jest więcej. Napisz do nich w mailu model baterii i laptopa i poproś o wycenę.

Powiem tylko tyle, jak kupować to tylko oryginał taki sam jak masz lub regenerować w dobrym zakładzie - pamiętaj, że po regeneracji bateria ma mieć taką samą pojemność jak oryginał w laptopie, bo często elektronika laptopa przy wyższej pojemności baterii niż oryginał sobie nie radzi i są problemy.