Problem z wyborem domeny

Witam,

Szukam domeny .pl BEZ hostingu. I najlepiej żeby było za darmo. jak nie można to ewentualnie aliasy mogą być, ale nie za bardzo. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Domena .pl za darmo :lol:

Możesz trafić na promocje i za pierwszy rok może być 0 zl ale takie promocje zazwyczaj wymuszają przedłużenia na rok następny :wink:

Zobacz na masternet domena .pl 12 zl za pierwszy rok i przedłużenie 45 zl w.g. mnie tanio .

Aż tak dobrze to nie ma, za domenę PL musisz zapłacić no chyba, że znajdziesz sponsora. Domeny oczywiście polecam w dropped.pl, niskie ceny i wiele ciekawych funkcji, które ułatwiają zarządzanie domeną. Jak wyżej xulu wspomniał, są różne promocje, ale po roku trzeba sporo bulić. Zobacz w AZ.pl, z tego co wiem tam jest podobna promocja.

Czyli nici z domeny .pl za darmo? Bez promocji?

Bez promocji nie ma szans, chyba, że znajdziesz sponsora na domenę (jeśli to poważniejszy projekt). Moim zdaniem 12zł na rok to nie taki duży wydatek, fakt, potem 50zł rocznie, ale jeśli startujesz z jakimś poważniejszym projektem to się opłaci.

aha, a jaka jest najtańsza i najlepsza propozycja?

Moim zdaniem najtaniej Ci wyjdzie w glowanet.pl, czyli rejestracja 10zł, a odnowienie 43zł. W OVH jest również tanio. Od siebie polecam dropped.pl. Ceny też są niskie i daje wiele możliwości oraz narzędzi. Tutaj np. cesja domeny ogranicza się do kilku kliknięć bez zbędnych papierów. Transfer w razie potrzeby też bez problemu. Mam tam wszystkie domeny od około roku i jestem zadowolony.

Zobacz na ovh, domena pl “za darmo” w komplecie z serwerem, niestety domeny nie można przenosić(zmiana DNS) oraz trochę okrojony ten serwer.

A taka z dużym transferem miesięcznym?