Problem z wyborem edycji WoW

Witam

Przymierzam się do zakupu World of Warcraft i utknąłem na etapie wyboru edycji. Na początek chcę kupić tylko wersję podstawową i dodatek The Burning Crusade. Nie chcę wersji cyfrowej.

Dylemat polega na wyborze pomiędzy:

  1. Osobno podstawowy WoW (np. http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/worl … aft-pc/762) i osobno TBC (np. http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/worl … ade-pc/765)

  2. Zestaw Battle Chest (np. http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/worl … est-pc/769)

Battle Chest jest w kartonowym pudle i fajniej wygląda na półce, ale trudniej go schować przed żoną :slight_smile:

Czy kupowane osobno gry też mają instrukcje i poradniki, o których mowa przy Battle Chest? Czy w przypadku Battle Chest rejestruje się i aktywuje na koncie Battle.net każdą grę osobno, czy też jako jeden produkt? Miałem np. Antologię StarCraft, która była na koncie Battle.net jako jeden produkt (bez rozróżniania na SC i SC BW) oraz zestaw Diablo 2 Battle Chest i w tym przypadku były to po prostu dwie osobne gry (nawet osobno zapakowane) w jednym zbiorczym pudełku. Jak jest przy WoW Battle Chest? Co z czasem subskrypcji - aktywuję sobie podstawowy WoW i mam miesiąc gry gratis a jak się zbliża koniec, to aktywuję TBC i mam kolejny miesiąc gratis?

Najlepiej kupić w jednej paczce, masz zestaw. Żona i tak wyłapie :wink: Trial jest chyba na 10-dni więc nie ma sensu. Przygotuj się na dwa dni instalacji :slight_smile:

Ja bym na twoim miejscu kupił tylko klucze i ostatni dodatek w pudełku, ale jak tam wolisz. Kiedyś trzeba było sie zarejestrować na Battle.net i aktywować grę, każdy dodatek oddzielnie, nie wiem jak jest teraz.

Pozdrawiam i miłej zabawy.

g.

kupiłem ten zestaw battlechest, przejrzałem te instrukcje i powiem tak: jak je sobie odpuścisz to nic się nie stanie, większość treści to opisy konkretnych lokacji. Z drugiej strony jak patrzyłem w empiku to cena oddzielnych pudełek wychodziła chyba tylko 10 zł taniej więc jak Ci zależy na lekturze do wanny to weź battlechest.

a czy ładnie wygląda na półce to bym polemizował szczerze mówiąc…