Problem z wyborem głośników

Witam!!

Mój kolega planuje kupić głośniki. Chciałby kupić takie głośniki:

http://www.allegro.pl/item208935597_5_k … a_moc.html

ale ja myślę że pod nawet jego kartę (Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio) nie da się tego podłączyć. Jeżeli się nie da podłączyć to proszę

o dobór czegoś także mocnego. Rozpatrze wszystkie propozycje

te głośniki to porażka. Za tą cene kupić porządne głośniki komputerowe:

Logitech Z-5400

Z-5450

Z-5500

lub

Creative Gigaworks G550

Lepiej G500 są o połowę tańsze a to to samo oprócz tylnych satelit “bezprzewodowych”.

lub te co w moim podpisie. mi się sprawują wspaniale

i masz racje

to mnie rozbawiłeś :shock:

proponujesz komputerowe pierdziawki zamiast porządnych głośników :shock:

a co myślisz że 310W, subwoofer 25cm i napis “duża moc” i wszystko cacy :shock: Te głośniki to jakaś bazarowa podróba

nie!!!ja to wiem

mi się wydaje że to podróki JBL-a

ale napewno lepsza od tego

coś ala Genius tylko te są bez wzmacniacza i mocniejsze :slight_smile:

w takim razie Z-5500 są lepsze, bo:

-mają 500W

-subwoofer jest o całe 0,4cm większy :?

mogą mieć i 1000 i tak do pięt nie dorosną tym http://www.allegro.pl/item208935597_5_kolumn_subwoofer_aktywny_25cm_duza_moc.html

Na pewno nie będa grac gorzej niż komputerowe. Chociaż cena jest za niska więc obawiam się że kolega meason może miec racje. Trzeba by posłuchac jak to gra.

Wiele osób daje się nabrac że skoro ten zestaw jest duży to musi ładnie i głośno grac. Otóz wielkośc to nie wszystko :smiley:

Na dodatek mają dośc małą moc RMS. Jedna kolumna ma 60W a jest to kolumna 3 drożna.

Uwierzcie że Sub 100W to nie dużo. Ja mam 130W i mogł by miec co najmniej 2 razy tyle więcej. :smiley: Poza tym moc na papierze to nie wszystko. Zależy jak głośnik potrafi ją wykorzystac. W subie ważne też jest to jak nisko może zejsc i jaka jest jego skutecznośc.

Moim zdaniem nic nadzwyczajnego tyle tylko że lepiej się prezentują niż komputerowe.

mici mów co chcesz :x ja wiem tyle że dobre i sprawdzone są głośniki te co podałem :slight_smile: A te Voice Kraft są na poziomie Kody, więc uważam że zdecydowanie lepiej jest wziąć Logtech Z-5400 i nie babrać się w żadne wzmacniacze itp. Takie jest moje zdanie :smiley:

Na dodatek wiele osób zle dobiera wzmacniacze. Efekt jest taki że albo się coś zaczyna palic albo sprzęt gra tak jak by chciał a nie mógł.

jak do gier i filmów to też jestem za :lol:

jak do muzyki to już bym wybrał dobry wzmacniacz+dwie dobre kolumny :slight_smile: