Problem z wyborem Karty Graficznej GTX 960 - MSI , Asus czy EVGA?

Mam problem bo chce kupić nowy komputer i do nie go chce wsadzić karte graficzną gtx 960.Tylko mam problem od jakiej firmy wybrać czy MSI , Asus czy EVGA. Zauważyłem , że zagranicą popularny model tej karty graficznej jest od firmy EVGA ale nie jestem pewien czy ją wziąć.Ja chciałem na początku wybrać model od firmy ASUS.

 

PS: Chce model z 4GB VRAM

tutaj masz testy tych kart graficznych jeśli miały by ci w czymś pomóc: 

https://www.youtube.com/watch?v=FQvoMBy2yiE

https://www.youtube.com/watch?v=hpxGNxaf8B8

https://www.youtube.com/watch?v=0wGKWGQw1bA

 

Szczerze? Ja bym w ogóle wstrzymał się z zakupem do premiery nowej generacji kart graficznych. To jest Polaris od AMD i Pascal od Nvidii. Sam miałem kupić laptopa, ale się wstrzymałem ze względu na to, że nowa generacja to nie wzrost 20%-30% jak do tej pory, ale nawet 2,5 wzrost efektywności. Już w połowie tego roku ma być premiera.

Nie gadaj głupot bo to ile bedzie wieksza wydajność bedzie wiadomo jak już bedą grafiki w sprzedaży :slight_smile: z doświadczenia widać że raczej nie bedzie to wiecej niż 20 % zresztą nowa generacja bedzie na początku nie opłacalna więc jak autor postu nie ma wiecej gotówki na grafike to raczej polecam mu brać gtx 960 od msi (lepsza kultura pracy )

Ja mówiłem o efektywności, nie wydajności…

Dzięki wszystkim za pomoc.Temat zamykam.

 

PS:Wybrałem model od asus’a