Problem z wyborem licencji i wersji oprogramowania

Witam,

Korzystam z norton internet security. Na jednym z komputerów kończy mi się właśnie licencja z ubiegłego roku. Drugi pecet ma zainstalowaną wersję testową i również kończy się na niej czas ważności licencji. Chcę dokupić dlatego norton internet security 2011 tym razem na 3 stanowiska - gdyż mam jeszcze jeden komputer, na którym chce go zainstalować (ale jak dotąd nigdy go tam nie było).

Pytanie odnośnie zakupu wersji oprogramowania: są dostępne wersje upgrade do przedłużenia licencji oraz do zainstalowania produktu pierwszy raz. Czy jeżeli kupię licencję upgrade i zainstaluję na 3 kompie wersję testową- a następnie wklepię zakupiony klucz to na wszystkich komputerach będzie działać norton?

Pytam, gdyż w sklepie człowiek nie umiał udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi. Oferował mi wersję upgrade (przedłużenie licencji) lub zwykłą (instalacja z kluczem). Pytanie tylko czy jest sens płacić kilkadziesiąt złotych więcej za wersję do instalowania, skoro mogę za free zainstalować testową i podać klucz.

Proszę o podpowiedź, czy kupująć wersję upgrade na wszystkich 3 kompach będzie mi działać norton 2011.

Dziękuję.

http://pl.norton.com/support/cs/phone_cs.jsp?pvid=cs

Będzie działać w 100%, sprawdzone, miałem identyczną sytuację, wszystko odbywa się bezboleśnie :wink:

Wielkie dzięki za pomoc :slight_smile: