Problem z wyborem - Nokia n95, Nokia n93i, SE k850i


(Endriu2121) #1

Witam mam problem z wyborem komórki z 3 narazie przezemnie wybranych .A wiec Nokia n95 ,nokia n93i oraz SE k850i .Który według was jest najlepszy (nie chodzi mi o cene)który jest najmniej awaryjniy nie wiesza sie jest szybki ,na którym lepiej widac zdjęcia filmy,który ma lepszy głośnik,A i czy jest asz taka straszna róznica w zdjeciach pomiedzy 3,2Mpix a 5,0Mpix? prosze o pomoc


(MariuszListecki) #2

Wiesz Nokia n95 jest zbajerowana Z doświadczenia wiem że nokie ciężko zabić nie mówie o baterii Bo tą i tak bedzię trzeba wymienić SE też dobry ale jak mi się modele nie pomyliły to ma gorsze parametry.


(Foltyn2) #3

W k850i podoba mi się design tego telefonu, właściwie to jest to ciekawe model, ale lepsza jest N95.

Może Nokia N82?


(system) #4

mój kolega ma n93i fajny telefonik 3x zoom cyfrowy bajeranckie zdjęcia i ogólnie ujdzie. Jedyna jego wada to niezbyt przejrzyste menu. Jeśli chodzi o pytanie czy n95 czy k850i to równie dobrze można zadać pytanie symbian s60v3 czy java 2.0 (jeśli się nie mylę). Na symbiana masz ogrom rozbudowanych programów ale z kolei java jest mniej awaryjna od symbiana. jeśli chodzi o róznice między 3,2mpx a 5,0 mpx to nie ma róznicy. Możliwe że różnią się wielkością ale z tego co wyczytałem to dopiero wyjdą nowe softy które pozwolą w pełni wykorzystywać możliwości aparatów. Po moich ostatnich awariach związanych z symbianem na n70 polecam k850i (cena także mniejsza:)) ale to tylko moja opinia pozdrawiam.