Problem z wyborem - Nokia n95, Nokia n93i, SE k850i

Witam mam problem z wyborem komórki z 3 narazie przezemnie wybranych .A wiec Nokia n95 ,nokia n93i oraz SE k850i .Który według was jest najlepszy (nie chodzi mi o cene)który jest najmniej awaryjniy nie wiesza sie jest szybki ,na którym lepiej widac zdjęcia filmy,który ma lepszy głośnik,A i czy jest asz taka straszna róznica w zdjeciach pomiedzy 3,2Mpix a 5,0Mpix? prosze o pomoc

Wiesz Nokia n95 jest zbajerowana Z doświadczenia wiem że nokie ciężko zabić nie mówie o baterii Bo tą i tak bedzię trzeba wymienić SE też dobry ale jak mi się modele nie pomyliły to ma gorsze parametry.

W k850i podoba mi się design tego telefonu, właściwie to jest to ciekawe model, ale lepsza jest N95.

Może Nokia N82?

mój kolega ma n93i fajny telefonik 3x zoom cyfrowy bajeranckie zdjęcia i ogólnie ujdzie. Jedyna jego wada to niezbyt przejrzyste menu. Jeśli chodzi o pytanie czy n95 czy k850i to równie dobrze można zadać pytanie symbian s60v3 czy java 2.0 (jeśli się nie mylę). Na symbiana masz ogrom rozbudowanych programów ale z kolei java jest mniej awaryjna od symbiana. jeśli chodzi o róznice między 3,2mpx a 5,0 mpx to nie ma róznicy. Możliwe że różnią się wielkością ale z tego co wyczytałem to dopiero wyjdą nowe softy które pozwolą w pełni wykorzystywać możliwości aparatów. Po moich ostatnich awariach związanych z symbianem na n70 polecam k850i (cena także mniejsza:)) ale to tylko moja opinia pozdrawiam.