Problem z wyborem telefonu na abonament

Witam! mam problem, ja już się całkiem w tym pogubiłem. Chcę kupić telefon na abonament, abonament ma być ok 20-30 zł miesięcznie i do tego telefon SE k750i taki chce i koniec nie interesują mnie Wasze opinie o nim. I teraz mam problem w której sieci przy umowie na może być nawet na 3 lata najtaniej by mi to wyszło (wszystkie koszta aktywacja, abonament itp) W Erze przeczytałem że telefon w abonamencie za 10 zł (przez 10 miesięcy) potem niecałe 30 wyniósłby przy umowie na 3 lata, 400 zł (tutaj nie wiem ile kosztuje aktywacja). W Plusie nie mam pojęcia o kosztach, w orange też POMOCY!! Dzięki z góry!

fajny telefonik dobre fotki robi i muze tez nie zle odtwarza:-)

mówiłem że nie chcę opinii o nim tylko macie się wypowiadać w sprawie mojego problemu …

Popatrz na stronach operatorów

http://www.plusgsm.pl

http://www.orange.pl

Ja bym radził kupić używanego w dobrym stanie na karte, bo głupotą jest wiązać się z operatorem na trzy lata i jeszcze płacić 400zł za telefon.

69 zł.

W EraFun też jest za 399 zł w umowie na 3 lata, bez aktywacji.

Nie wiem jak w pozostałych sieciach w najniższych abonamentach stoją, ale słyszałem że troszkę drożej.

no byłem dzisiaj w salonie ery i powiedziano mi że aktywacja 69 zł. Mam do wyboru jedną z opcji darmowe minuty itp, obowiązują one przez cały czas trwania umowy, więc się chyba zdecyduje. karolzet jakbym wziął w tym abonamencie na 2 lata to w ogóle by mi się to nie opłacało …

Teraz k750i wydaje Ci się super, a pomyśl jaki to będzie stary rzęch za 3 lata.