Problem z wyborem telefonu


(Loczek__16) #1

Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym telefonem. Na telefon mam około 700 zł. Najlepiej przypadła mi N96, ale czytając opinie w Internecie troche się rozmyśliłem i zaczołem rozglądać się za czymś innym.

Całkowicie nie skreśliłem N96, telefony jakie zwróciły na mnie swoją uwagę to HTC/SPV.

Elementy jakie mogłyby się znaleźć w telefonie to GPS, Wi-Fi, Bluetooth, duża pamięć wew. jak to jest np. w N96 lub slot na karte, dużo kolorów (wyświetlacz). Wyświetlacz nie musi byc jakiś duży, będe oglądał na nim filmy. Teraz posiadam Nokie z symbianem i w sumie nie narzekam. Dobrze by było jakby telefon miał jakiś system np. WM, Symbian etc.

Za porady i pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam.

Wydaje mi się że najlepiej będzie kupić na allegro, zawsze można kupić coś tańszego a w dobrym stanie. :slight_smile:


(Pawbrotm) #2

HTC TyTn II:

http://tinyurl.com/q76s7d

Toshiba G900:

http://tinyurl.com/pdf73o

iPhone 2G

http://tinyurl.com/o4f8aq

Toshiba G810

http://tinyurl.com/otwpfq

Nokii nie polecam - są przereklamowane i mają nudnego Symbiana.


(Loczek__16) #3

Dlatego wspomniałem o symbianie bo kolega ma N81, i bardzo mi się spodobały gry n-gage.

IPhone raczej nie, G810 nie dla mnie, lubie mieć jakąś klawiature a tam nie ma :slight_smile: Tylko pare przycisków na froncie. Nie lubie za bardzo dotyku ( w sensie dotykowych wyświetlaczy). Czyli jak narazie zostaje HTC TyTy II i Toshiba G900. Wpadła mi w oko, ponieważ jest podobna do TyTy II i ma to coś :D. No i ta N96 kusi, tylko ciężko coś upolować w tej cenie ;/ .


(Pawbrotm) #4

Wierz mi - poużywasz, polubisz.


(Paweł3779) #5

Ehh... Co z tego, że nudny? Nie znaczy, że Nokie są przereklamowane.

Fakt bywają ostre zwiechy, ale nie we wszystkich modelach.

Jeżeli chcesz z WM to zobacz tego HTC TyTn II.


(Pawbrotm) #6

Po prostu nie rozumiem dlaczego ludzie je tak zachwalają. Moim zdaniem nie różnią się niczym od innych dobrych telefonów - poza znaczkiem Nokia na obudowie, napisu Made in Finland i wyższej ceny. :stuck_out_tongue:


(dawidos) #7

Różnią się i to bardzo :wink: Co do tematu - też nie za bardzo lubie dotykowe wyswietlacze. Wole jak telefon wygląda jak telefon, ale żeby miał większe możliwości. Taki jest Symbian. Jednak N96 ma słaby procesor i ogólnie skopali tego fona. Bierz TyTn II. Przynajmniej ma fizyczną klawiaturę i system.