Problem z wyborem: W660i vs. W610i vs. K550i

mam problem z wyborem telefonu. Tak jak już napisałem w tytule są do wyboru : K550i, W610i, W660i. prosiłbym o szybką odpowiedź gdyż musze w miarę szybko podjąć decyzję. Możecie dodawać własne propozycje telefonów byle nie miały zbyt wielkich wymagań cenowych. z góry dziękuję.

K550i świetny telefon za świetną cenę sam testowałem.

mati199537 , wiele ludzi wgrywa softa z w610i do k550i.

W610i to k550i z walkmanem, flash menu i ładniejszą obudową.

Więc z tych dwóch (k550i-w610i) polecam ci w610i.

Co do w660i - nie miałem styczności z tym fonem więc się nie wypowiem.

Lepszy jest ogólnie w610i bo ma tylko lepszy muzyczny soft i jest droższy o ok. 50 zł. Ja bym brał k550i i jak chcesz muzyczny to wgrywasz do niego soft z w610i i masz muzyczny telefon.

Przestancie ludzie co wy mówicie jedyny minus w610i to troche nie wygodne przyciski nawigacyjne…W660i nie miałemw rękach…Miałem k550i to szmelc przereklamowany,CYber-Shot super tylko,że każdy W robi lepsze foty,muzyka masakra,wykonanie wszystko trzeszczy,mało wytrzymały,reszta dobra…wyświetlacz ok,menu,szybkośc… :smiley: :smiley: Ładny też jest,weź W660i warty tej ceny :slight_smile: Popatrz choćby na starucha k750i droższy od k550i mówi za siebie :stuck_out_tongue:

Wątpie, k550i wg mnie jest znacznie ładniejszy.

Ee ?

Te telefony nie różnią się prawie niczym.

No W660i ma kamerkę do videorozmów.

Wybieraj między K550i i W660i.

Dla mnie W610i jest nieopłacalny,

wystarczy że wgrasz softa z 610 do 550 i masz to samo.

Nie każdy,ale w810i robi lepsze niż k550i :slight_smile:

zgadzam sie z tobą chociaż jestem amatorem. prosił bym o dalszą kontynuację tego tematu:)

Po prostu kup w660i może nie jest super,ale na pewno nie kupiłbym już więcej k550i szrot!!

Na perwno nie wybrałbym K550i, to z tych chyba najgorsze rozwiązanie, miałem go do testowania, musiałbyś się długo przyzwyczajać do klawiatury( jest beznadziejny rozkład klawiszy )ponadto, że to jest seria Cyber-Shot to tlyko można zauważyć przy włączaniu tela, ogólnie aparat nie jest taki super…

Klawa jest oki,widocznie krótko go miałeś…aparat beznadzieja :frowning:

no cóż niepodałem K800i na forum bo był za drogi jednak teraz go kupiłe i jestem bardzo z niego zadowolony. mimo to dzięki za pomoc :slight_smile:

trzeba było brać n73 :confused:

coż… współczuję wyboru k800i :confused:

Mulącą sie N73 hmm … Jestem przeciwnikiem Symbiana właśnie przez jego wydajność … K800 to przy N73 rakieta , oba telefony miałem w ręku na dłuższą chwile :slight_smile:

lol… od kogo wziąłeś tego n73? od pokemona który nie potrafi wyłączać aplikacji tylko je minimalizuje?

jakbyś dostał lub znalazł fona z symbianem i byś go używał przez miesiąc i wgrałbyś masę soft na niego na 99% stwierdziłbyś że k800i to gniot :stuck_out_tongue:

N73 miał mój ojciec który oprogramowania miał właśnie full wgrane i aplikacje zamknięte (sprawdzałem) jak zobaczyłem jak na otwarcie SMS’a musze czekac około 1,5 sekundy to mnie szlag trafia , na kazdym SE nie ma czegos takiego jak czekanie i tu sie chyba każdy ze mną zgodzi , stary SE p910 jest szybszy od Nokii z Symbianem

aż tak ci się spieszy?

PS. orange menu bardzo mocno spowalniają symbiana… pewnie było na n73…

Oj nie to nei był Orange tylko fon z Ery wiec nie ma tam mowy o zmienionym menu , aż tak mi sie nie śpieszy ale to uciążliwe czekać na jakąkolwiek operacje. Gdybym miał wybierać między WM a Symbianem wybrałbym WM dlaczego ? Bo ma lepsze zarządzanie pamięcią , nie ma wspomnianego wyżej czekania . EOT bo po warnie nam sie zbierze :wink:

ej ej ej czy ja mówiłem że macie jeszcze do wyboru N73?? ;/ nie miałem takiego wyboru. chociaż zastanawiałem sie czy nie naciągnąć taty na n73 :stuck_out_tongue:

to naciągnij :wink: przynajmniej ci się nie popsuje jak ci upadnie bo SE są mega niewytrzymałe :stuck_out_tongue: a nokią to możesz rzucać po kafelkach :stuck_out_tongue:

nie mówiłeś ale wszystkie fony co podałeś nawet sobie klęknąć nie mogą przed n73 :wink: