Problem z wybraniem telefonu


(system) #1

Witam Was:)

Mam problem, a mianowicie zastanawiam sie nad kupnem nowego telefonu... Mam do dyspozycji 700zl.. i sie zastanawiam nad takimi modelami jak: Nokia n73Me, Nokia 6220 classic, no moze Nokia 5610... chce miec telefon z Nokii tylko i wyłacznie. Tel ma służyc do słuchania muzyki, musi miec min 3.2mpx no i dobra baterie, gdyz bardzo duzo rozmawiam. Ktory z tych tel jest najlepszy? Jezeli macie jakies inne, lepsze propozycje to napiszcie, mile widziane:) Pozdrawiam!

PS. MIloby bylo gdyby telefon byl dobrze zrobiony i wytrzynmały, symbian moze byc, bez roznicy.


(mati75) #2

n73


(Strikerone) #3

baterie n73 ma straszną :] to od razu mówie , aparat niby 3.2 mpix ale k800i/k810i a NAWET k750i (ma 2mpix) robi lepsze zdjecia , te w n73 sa zbyt "różowe" i mają za duże szumy. Telefon nie jest zbyt dobrze zrobiony , czasem skrzypi , tylnia klapka od aparatu po jakimś czasie ma luzy , a najgorszy jest joystick :]


(klopas) #4

może 5700? a jeśli chcesz postawić na wykonanie telefonu to może coś z serii E? tyle że tam mają często po 2MPx...

DIILgang , kwestia fotografa... BTW. różnice między n73 a k810i w aparacie są tylko w nocy... w dzień są identyko :wink:

N73 nie jest dobrze zrobiony bo to seria N w której się liczą multimedia :wink: w Eseries fony są idealne (może nie bebechy :stuck_out_tongue: )