Problem z wybudzeniem laptopa

Witam. Mam problem z laptepem Medion. Jest to nowy komputer ma zaledwie 2 dni także wada techniczna powinna odpadać. Syn rano zamiast wyłączyć komputer jak się należy poprzez start->wyłącz, po prostu wcisnął przycisk power i zamknął klapę. Laptop przeszedł w stan uśpienia i teraz w żaden sposób nie można go wybudzić. Nic nie daje przytrzymanie przycisku “power”. Dioda się świeci, mysz podłączona do laptopa także. Czy jest jakiś sposób na zresetowanie, wyłączenie, lub wyjście z uśpienia bez wyciagania baterii? Jako, że jest to nowy sprzęt to ma założoną plombę i nie widzi mi się jej usuwać.

Poczekaj, aż się rozładuje, bo chyba nic innego nie pozostało.

a tak na poważnie, to dziwne, że komp nie wybudza się. Jaki system? Jakie programy / gry były zainstalowane ostatnio?

Win 10 home edition. W sumie to dzieci komputer i poinstalowali sobie jakieś gry. Minecraft, Fortnite, takie tam…
No poczekam aż się rozładuje, tylko ile to teraz będzie trwać :wink: Mam nadzieję, że to pomoże, a syn będzie miał nauczkę.

Bateria powinna pokazywać przybliżony czas do rozładowania.

Problem się rozwiązał. Bateria rozładowała się po około 3 dniach i laptop normalnie działa.