Problem z wygaszaczem ekranu

Witam!

Zainstalowałem wygaszacze ekranu (nie pamiętam jak się nazywał chyba coś z Egypt Aston) i tak po włączeniu go zaczął się ładować po 10 sekundach pojawił się Ekran Śmierci i po restarcie włączył mi się komputer normalnie ale co 3 minut pojawia mi się 4 razy komunikat

pstrip

Access violation at adress 0054B7AD. Read of adress 00000000

OK

Bardzo prosze o Pomoc

adas2333 , proszę konkretnie tytułować swoje posty, przeczytaj jak mądrze zadawać pytania

  • następnie użyj przycisku icon_edit.gif

a wyłączyłeś lub odinstalowałeś ten wygaszacz?

z pewnego źródła go pobierałeś?

no odinstalowałem a przed tym zeskanowałem programem G data Internet Security 2007 ale cały czas ten błąd się pojawia.

ech, zanim temat na smietniku wyladuje…

''The most frequent solutions to Access violations like Access violation at address 00000000. Read of address 00000000" are the following:

  1. DirectX 8.1 isn’t (correctly) installed.

Download it from MS site: http://www.microsoft.com/windows/dir…oads/drx81.asp

  1. Try using DirectX as input/output and see if this fixes the problem.

  2. You’re not using the latest WHQL certified drivers for your soundcard, download them from soundcard creators website…

  3. Another program is using up soundcard, try closing down all applications that run in the background , including special “soundcard” programs that are running’’

w skrocie:

  1. dx8.1 (sic!) nie jest wlasciwie zaistalowany - ot, co ‘robia’ aktualizacje :), sciagnij z…

  2. zobacz, czy dziala, uzywajac dx - jakas aplikacje, chocby 3dmk03/05;

  3. nie masz najnowszych sterownikow whql dla karty dzwiekowej - sciagnij ze strony producenta;

  4. jakas inna aplikacja korzysta z karty dzwiekowej - zamknij wszyskie, w szczegolnosci te korzystajace z dzwieku( wszelkie ‘centra’ - creative itp.) - pewnie screen mial jakis dzwiek ?