Problem z wyieciem k. graficznej

Witam!

A więc może mam taki banalny problem dla większości, ale no nie mogę tego obejść. A więc najpierw screen:

http://i37.tinypic.com/wkptw7.jpg

I teraz opisik. Strzałkami pokazane jest w których miejscach karta wychodziła ładnie z gniazda. Pierwsze ‘kółko’ od lewej pokazuję która cześć nie chce wyjść, i drugie ‘kółko’ to nie wiem co to jest. Znaczy to jest przyczyna mojej niemocy wyjęcia karty w całości, bo to coś trzyma tą cześć karty. W każdej sposób tego nie mogę przesunąć. Kardy nie da rady przez to podważyć bo cześć siedzi jeszcze w gnieździe, ani w lewo ani nic. Co to jest i czy mam to jakoś odhaczyć bo nie wiem.

Chce wyjąc kartę i ją wyczyścić bo w Operation Flashpoint 2 wywala mnie z gry, znaczy pokazują się jakieś czerwone kropki, gaśnie monitor i tylko reset pomaga, a przed tym wywala jeszcze error od ati. Na bank jest to przegrzanie, bo kiedyś już to miałem, ale ‘przedmuchałem’ kartę z kurzu i działało dobrze. Problem pojawił się znowu, ale teraz dmuchanie nie pomaga bo kurzu jest tam sporo.

Z góry dziękuję!

tam gdzie jest ostatnie kółko na końcu karty . powinno być takie coś jak by zaczep musisz go pocagnac i wtedy karta wyjdzie kurcze nie wiem jak to opisać. u mnie wygląda to jak mały plastikowy gwoźdź u ciebie po drugiej stronie karty to znaczy nie widać tego z tej strony zdjęcia musisz kompa na bok i od dołu karty zobaczyć