Problem z wyjustowaniem skopiowanego tekstu w MS Word 2007

Witam

Chciałem wydrukować tekst e-booka, a ponieważ w pdf-ie czcionka jest zbyt duża, to w ramach oszczędzania papieru i tuszu postanowiłem przekopiować go do Worda 2007 i wtedy wydrukować.

Problem pojawia się, kiedy chcę skopiowany tekst wyjustować w Wordzie. Wtedy wygląda on identycznie, jak ten sam tekst wyrównany do lewej. Po prostu żeby tekst był wyjustowany, musiałbym przenosić pierwsze wyrazy w wierszach do poprzednich wierszy za pomocą Backspace’a. Jest na to jakaś rada? Jak szybko uczynić cały tekst spójnym, tak żeby był szeroki na całą kartkę?

Tak to wygląda (u góry tekst, który ręcznie poprawiłem, niżej tekst bez moich poprawek backspace’em - wszystko teoretycznie wyjustowane):

http://i42.tinypic.com/3ap1c.png

np. jakimś sprytnym regexpem zamienić przejścia do nowej linii na spacje. problem w tym jak nie zamieniać w tych miejscach gdzie faktycznie ten enter powinien być.

A nie lepiej żeby zamiast zmniejszania wydrukować to inaczej np: druk dwustronny + po 2 strony PDFa na jednej fizycznej stronie kartki (np pdf xchange viewer + typ skalowania “wiele stron na arkusz”) ?