Problem z wykonaniem misji w Gothic III

Więc grałem sobie w gothica 3 i miałem zamiar odbić Myrtanę.Wykonałem większość zadań dla orków i mam u nich 75% reputacji.Dowiedziałem się od buntowników że jest tam szpieg i ma dać znak do ataku.Jednak gdy teraz chce z nim porozmawiać to nie daje żadnego takiego zadania.W poradniku było napisane że najpierw trzeba dla niego zanieść wiadomość do okary lecz nie dostałem od niego takiego questa.Co teraz zrobić?

Musisz wykonać misje z zabiciem krów dla buntowników :] Dostaniesz od nich hasło “Niech żyje okara” i mówisz je Sanfordowi , a on daje ci list dla przywódcy Okary.

potwierdzam słowa przedmówcy a misje z zabijaniem krów otrzymasz od buntowników rozmieszczonych wokół miasta.

Wiem gdzie jest quest z zabijaniem krów, już go dostałem ale gdy zaatakuje krowy najemnicy atakują mnie.

Trzeba było z łuku zabijać te krowy i tak, żeby Cię nie mogli zobaczyć najemnicy.

Zabiłem wszstkie krowy ale nie pojawił się komunikat zadanie wykonane i nie mogę porozmawiać z masonem.Próbowałem oklepać sanforda i wziąść od niego list - poszedłem do Okary lecz nie mogłem na ten temat porozmawiać z Rolandem.Również próbowałem sam zawalczyć o Monterę i żaden z buntowników mi nie pomógł.

Może po prostu wczytaj i zacznij misję jeszcze raz. Gothic III lubi się bugować :smiley:

Już sobie inaczej rozwiązałem ten problem.Temat można zamknąć.

Już sobie inaczej rozwiązałem ten problem.Temat można zamknąć.

Już sobie inaczej rozwiązałem ten problem.Temat można zamknąć.